Jasná budoucnost kancelářského života

Systém osvětlení LED, který mění pracovní prostředí.

V práci se všichni chceme cítit trochu motivovanější, abychom se vyrovnali s občasnými odpoledními propady výkonu a našli chytré způsoby, jak si poradit s obzvlášť komplexními projekty. Chytré systémy osvětlení LED šetří náklady a omezují poškozování životního prostředí, protože zářivky LED potřebují k provozu méně energie.

AkzoNobel se sídlem v Šanghaji je největší společností zabývající se barvami a nátěry na světě. Po instalaci jednoho z pokročilých systémů osvětlení LED společnosti Philips si zde v kanceláři povšimli několika nezvyklých změn. Lidé spolu komunikovali pozitivněji.

Osvětlení Philips nám pomáhá vytvořit optimální pracovní prostředí pro naše zaměstnance.“

 

Lin Liangqui

prezident, AkzoNobel, Čína

Kancelářské prostředí je vedle domova asi nejdůležitějším místem, které obýváme, a potřebuje inovativní osvětlení podporující harmonickou práci mysli a těla. Přesně to mohou nabídnout zářivky Philips LED – tisíce různých barev s komplexním a osobním ovládání při vytváření optimálního pracovního prostředí příjemného pro oči. A jelikož zářivky LED jsou navrženy tak, aby spotřebovaly méně energie a nezatěžovaly tolik životní prostředí, nedá se popřít jejich kladný vliv na udržitelnost.

Kolik procent světové energie spotřebují budovy?

Budovy představují 32 % celkové spotřeby energie na celém světě. Z hlediska primární spotřeby energie představují budovy přibližně 40 % ve většině členských zemí Mezinárodní energetické agentury. Citace: Mezinárodní energetická agentura – Nejčastější dotazy ohledně energetické účinnosti

Prohlédněte si všechna naše řešení osvětlení