Školení těch, kdo budou zachraňovat životy

Nová generace propojených lékařských zařízení pomáhá lékařům při péči o pacienty.

Ve společnosti Philips věříme, že můžeme zlepšovat život. Snažíme se o smysluplné inovace, budujeme vztahy a staráme se, aby naše výrobky a řešení zajišťovaly lidské potřeby správným způsobem.

A to znamená zajišťovat kromě přístrojů i pomoc. Lékařské vzdělání nekončí promocí, jak ukazuje tento film z Americké univerzity v Bejrútu.
V technologicky pokročilém světě dokáže nová generace propojených lékařských zařízení poskytovat bezkonkurenční úroveň zdravotní péče bez ohledu na to, kde žijete. Nestačí ale jen investovat do zavádění výrobků, jako jsou moderní radiologická zařízení, snímače magnetické rezonance a jiné snímkovací lékařské přístroje: lékaři musí vědět, jak je používat a jak s jejich pomocí zlepšovat péči o pacienty. A právě zde přichází na scénu společnost Philips, nejen nabídkou technologie, ale i lékařským školením odborného vývoje po boku klíčových partnerů.

Myslíte si, že po promoci vaše lékařské vzdělání končí. Ve skutečnosti jím strávíte zbytek svého života. Inovace nás nutí zachovat si tento přístup.“ 

 

Dr. Mukbil Hourani

Profesor a dočasný předseda, zdravotní centrum Americké univerzity v Bejrútu

Americká univerzita v Bejrútu je fascinujícím místem, kde se ke kolegům z Libanonu připojují studenti a profesionálové z Iráku, Sýrie, Palestiny a celého Blízkého východu spolu se soukromými společnostmi jako Philips, aby rozvíjeli podstatné medicínské dovednosti, které pak mohou využít ve svých domovských zemích, a aby se dověděli, jaký rozdíl mohou představovat digitální inovace. Lékařské školení představuje spolupráci, která podporuje rozvoj nových dovedností, poskytuje nejlepší lékařskou péči ve válkou poničených zemích a v nejohroženějších populacích na světě, které často žijí v ubohých podmínkách. A to znamená nejen dodávání přístrojů, ale i zajišťování pomoci. Lékařské vzdělání nekončí promocí, jak ukazuje tento film z Americké univerzity v Bejrútu.

Vzdělávací křižovatka

 

Zdravotní centrum Americké univerzity v Bejrútu je nejprestižnější lékařskou školou v oblasti. Zjistěte více o tomto programu a jeho partnerství se společností Philips.

Hlavními partnery v sektoru zdravotnictví v Libanonu jsou nevládní organizace a mezinárodní subjekty.

Pravda. Odhaduje se, že v libanonském zdravotnictví hraje důležitou úlohu až 1 000 místních nevládních a mezinárodních organizací. Mezinárodní organizace nabízejí technickou, administrativní a finanční podporu místním orgánům s cílem zlepšit zdraví libanonských obyvatel a systém libanonského zdravotnictví. Citace: Zpráva National Health Statistics v Libanonu

Prohlédněte si naše řešení zdravotní péče