Inovace pro zdravý bílý úsměv

Philips Sonicare.

Když lidé vědí, že mají zkažené zuby, začnou je postupně skrývat. To znamená, že tak často neotevírají ústa a méně se usmívají.

Pro tokijského zubaře s 25 lety praxe se u mnoha pacientů, o které pečuje, jedná o jasnou záležitost: starost o jejich vzhled působí na jejich celkovou náladu a postupně může ovlivnit i jejich vztah k okolnímu světu.

Na naší klinice všem pacientům doporučujeme výrobky Philips Sonicare.“

 

Tomoyoki Shimizu

Zubař, Tokio

Často vídá pacienty, kteří jsou skutečně v úzkých: lidi s periodontálními (dásňovými) problémy, kterým bylo řečeno, že neschází málo, aby přišli o zuby, a které k němu poslali, protože je nikdo jiný neumí zachránit. Díky sebevědomí získanému zkušeností věří, že není nutné se dopředu vzdávat. Kromě samotné léčby jim radí, aby se o své zuby starali doma sami pomocí výrobků Philips Sonicare. Přístroj Philips AirFloss je určen ke snazšímu a rychlejšímu čištění prostor mezi zuby, takže ho lidé spíše použijí a on jim tak pomůže napravit zdraví dásní. Zubař ví, že výrobky Sonicare může doporučit.

86 %

uživatelů říká, že Philips Sonicare AirFloss se používá snadněji než zubní nit. Když se kromě ručního zubního kartáčku používal přístroj Sonicare AirFloss, zajistil výrazně nižší výskyt zánětu dásní a krvácení.

 

Citace: Účinnost zařízení Philips Sonicare AirFloss na plak z mezizubních prostor a zánět dásní, 2011

Kolik procent dospělých na celém světě má zubní kazy?

Skoro 100 % dospělých má zubní kazy. Zubní kazy má také 60–90 % dětí ve školním věku. Citace: WHO: Fakta o zdraví zubů a úst

Prohlédněte si všechny naše výrobky životního stylu