Dobrý život díky světlu

Chytrý systém LED v nemocnici ve Phoenixu ovlivňuje náladu.

Inovace společnosti Philips v osvětlení LED ukázaly, že technologie LED může výrazně ovlivňovat to, jak se cítíme a komunikujeme s ostatními, jak ukazuje film. Je v něm vidět, že tvořivý přístup k osvětlení dělá z dětské nemocnice nečekaně inspirativní místo, kde všudypřítomné světelné efekty probouzí na dětských tvářích úsměv. 

Právě tak důležité je, že ukazuje, jak se společnost Philips zapojuje do partnerství s podniky a jednotlivci, jejichž osobní vztah k navrženým inovacím zajišťuje jejich efektivnost a smysluplnost. V tomto případě šlo o Scotta Oldnera, designéra, který se stará o osvětlení v dětské nemocnici ve Phoenixu v Arizoně a který jako kluk strávil dlouhou dobu v nemocnici – dnes je odhodlaný zajistit pacientům zcela odlišný zážitek oproti vlastní chmurné vzpomínce.

Byl to velký projekt. Společnost Philips pro nás představovala jedinou skutečnou volbu, a to kvůli lidem, širokému výběru výrobků, který nabízí a jejímu zákaznickému servisu. Společnost Philips to všechno umožnila. Opravdu oživí jakoukoli vizi. Konečné výsledky jsou naprosto kouzelné.“

 

Scott Oldner

Ředitel, Scott Oldner, design osvětlení

Ve spolupráci se společností Philips, která zajistila více než 100 000 svítidel LED s vysokým výkonem, Scott ze statických i pohyblivých svítidel LED vytvořil úchvatnou a pestrobarevnou podívanou, která na první pohled dělá malým pacientům i jejich návštěvám radost, odvádí jejich pozornost od důvodu, proč jsou v nemocnici a podporuje tak jejich pohodu. V tomto okouzlujícím filmu uvidíte jejich reakce a ukázku, jak působivý účinek může mít chytrá inovace a osvětlení na lidské chování.

100 000

vysoce výkonných žárovek LED společnosti Philips. Pestrobarevná podívaná vytvořená ze statických a pohyblivých svítidel LED.

 

Citation: Philips

Kolik procent dětí ve věku do 18 let v USA nemá žádné zdravotní pojištění?

6,5 %. Odhaduje se, že 6,5 % dětí ve věku do 18 let nemá žádné zdravotní pojištění. Procento nepojištěných dětí kleslo z 13,9 % v roce 1997 na 8,9 % v roce 2005 a poté na 6,5 % v roce 2013. Citace: Centra pro kontrolu a prevenci onemocnění

Prohlédněte si všechna naše řešení osvětlení