Světla, která se dotýkají života

Vzdělání a světla LED inspirují celý národ.

Někdy je to nová generace, která má největší šanci změnit budoucnost a která přinese porozumění tam, kde ho starší mentoři mohli přehlédnout. Společnost Philips vyvinula dvojitý přístup, aby pomohla zemi vytvořit udržitelnější a výkonnější strategii osvětlení.

Inovativní partnerství Philips Lighting na Blízkém východě se stává inspirací pro děti i jejich rodiče. Ve Spojených arabských emirátech představuje osvětlení zhruba 20 % celkové spotřeby energie – a nedávný výzkum ukazuje, že používání energeticky úsporných systémů osvětlení LED by podniky, vlády a spotřebitelé mohli ušetřit více než 80 % svých nákladů.

Myslíme si, že změnit myšlenkový rámec znamená změnit budoucnost – a to začíná u dětí.“

 

Anissa Abbou

Ředitelka divize Philips Lighting, Blízký východ

Nejprve se zavedly speciální vzdělávací programy do škol, které dětem ukazují, jak mohou změnit budoucnost: dozví se o světlech LED a uplatní jednoduché kroky, jako je vypínání světel, kdykoli je to možné, a přesvědčování rodičů, aby vypínali klimatizaci, když jsou otevřené okna a dveře. Poté společnost Philips utvořila pozoruhodné partnerství s městským úřadem v Dubaji, vyměnila všechna světla ve vládních budovách a nainstalovala ekologické systémy osvětlení LED. Nosnou myšlenkou je, že by se takováto spolupráce založená na technologickém vývoji, vzdělání a smysluplné inovaci mohla zopakovat v celé oblasti.

Kolik celosvětové spotřeby energie padne na osvětlení?

20 %. Tato spotřeba přibližně odpovídá množství elektřiny vyprodukované pomocí nukleární energie na celém světě. Citace: Mezinárodní agentura pro energii

Prohlédněte si všechna naše řešení osvětlení