Pomáháme doktorům zlepšit péči o pacienty

U vážných zdravotních obtíží hraje důležitou roli čas. Inovace na poli magnetické rezonance mohou lékařům pomoci diagnostikovat pacienta vyžadujícího rychlý chirurgický zákrok. Je také důležité reagovat na neustále se zvyšující nároky na efektivitu, které medicína 21. století přináší. Inovativní digitální širokopásmová magnetická rezonance společnosti Philips pomáhá rychleji vyšetřovat pacienty a zlepšuje péči o ně.

Mladý život v sázce

 

Mostafa byl bystré a zvídavé dítě. Vše ale změnila rakovina mozku. Jeho temperamentní povaha se dramaticky změnila, začal být podrážděný a o vše ztratil zájem.

Důležité detaily

Důležité detaily

Technici a chirurgové spolupracují s využitím magnetické rezonance na odstranění mozkových nádorů.

Nemocné dítě může paralyzovat celou rodinu, takže lékaři jsou pod velikým tlakem. Můžeme je aspoň podpořit zvýšenou efektivitou.“

 

Mohamed Mostafa

generální ředitel, Philips Healthcare

Dosáhněte víc s méně zdroji

Když Mostafa dorazil do Dětské onkologické nemocnice v Káhiře, stěžoval si na rozmazané vidění a bolest hlavy. Lékaři prohlédli jeho mozek pomocí magnetické rezonance Philips Ingenia 3 Tesla. Získané snímky pomohly lékařům rakovinu přesně lokalizovat.
Pokud jde o řízení zdrojů, stejně důležité jako výhody pro pacienty jsou i výhody pro klíčové zainteresované subjekty. Přesnější a rychlejší diagnózy a následná léčba snímají tlak z nemocnic a následně také z orgánů státní správy a společností, které zdravotnická zařízení spravují.
Speciální technologie digitalizace magnetické rezonance od společnosti Philips využívá širokopásmová optická vlákna a umožňuje systému nabízet vysoce kvalitní, detailní snímky. To v kombinaci se snadným použitím dává lékařům do rukou systém, který zefektivňuje každodenní pracovní postupy na poli tělesné onkologie.

Magnetická rezonance nám pomáhá při operacích. Je to taková naše navigace.“

 

Dr. Mohamed El Telbagy

ředitel pediatrického neurochirurgického oddělení, Dětská onkologická nemocnice, Egypt

Propracovaná magnetická rezonance od společnosti Philips nabízí výjimečný výkon a skvělou ekonomickou hodnotu. Toto zařízení navíc splňuje závazek udržitelnosti společnosti Philips – je lehké a nemá příliš velkou spotřebu energie ani helia.

Celosvětový problém

 

Po celém světě jsou zdravotníci pod stále větším tlakem. Je nezbytné, aby jim inovace na poli zdravotnických zařízení umožnily zvýšit produktivitu.

= Současný počet pracovníků
= Plánovaná poptávka

50 % je poměr pracovníků ve zdravotnictví, kteří budou chybět v roce 2035 oproti dnešním 7,2 milionům.

53 % výkonných ředitelů plánuje jen v následujících 12 měsících zaměstnat více lidí a 63 % se zajímá o osoby se správnými dovednostmi.

The 2014 PWC 17th Annual Global Healthcare CEO Survey

Poznejte inovace

 

Řešení Philips Ingenia 3.0T je navrženo tak, aby zdravotníci už nemuseli obětovat kvalitu kvůli rychlosti – odměnou jim bude výjimečná kvalita obrazu i během rutinních prohlídek. Klikněte a dozvíte se víc.

Větší role

 

Kvalita snímků rozšiřuje úlohu magnetické rezonance při operacích. Podívejte se na video, kde chirurgové popisují, jak snímky z magnetické rezonance Philips Ingenia používají jako „chirurgický navigační systém“.

Operace s magnetickou rezonancí

Operace s magnetickou rezonancí

Doktor Beltagy hovoří o výhodách magnetické rezonance od společnosti Philips.

Jde o bitvu lékaře s nádorem. Pokud ho nedokážete odstranit celý, tak bitvu prohrajete.“

 

Doktorka Iman Zakiová

Vedoucí oddělení radiologie, Dětská nemocnice pro léčbu rakoviny, Egypt

Následné vyšetření

 

O 48 hodin později lékaři provedli další magnetickou rezonanci, aby se přesvědčili, zda se jim povedlo nádor odstranit celý.

Nemohl jsem přestat plakat, dokud se nedostal na magnetickou rezonanci.“

 

Yehia Eltoukhi Abdel Mequid

Mostafův otec

Štastný konec

 

„Nejkrásnější je, když můžete rodičům říct, že nádor je pryč,“ říká doktor Mohamed El Telbagy, ředitel pediatrického neurochirurgického oddělení dětské onkologické nemocnice v Káhiře. O rok později. Po rakovině zatím ani stopa a Mostafa je zase plný života.

Partneři pro lepší péči

Partneři pro lepší péči

Doktorka Zakiová vypráví, jak jí magnetická rezonance od společnosti Philips velice pomáhá při práci.

Prohlédněte si naše řešení zdravotní péče