Tiskové centrum

Čvc 27, 2020

Philips Sonicare DiamondClean nové generace


Nebojte se přitlačit! Sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace díky tlakovému senzoru ohlídá, jestli čistíte správně

Dopřejte si hloubkové čištění, které je ale k zubům a dásním šetrnější než čištění manuálním kartáčkem. A nechte kartáček, aby sám ohlídal, jestli na zuby a dásně netlačíte moc. Vybírat můžete ze čtyř režimů čištění (kartáček sám pozná, jaký režim má zvolit) a ze tří intenzit. A navíc skvěle vypadá a snadno se s ním cestuje.

 

Philips Sonicare DiamondClean 9000 odstraní až 10krát více plaku a společně s kartáčkovou hlavicí C3 Premium Plaque Control vám zuby a dásně vyčistí opravdu důkladně. Měkká a flexibilní vlákna zajišťují 4krát větší kontakt s povrchem zubů a dostanou se tak i do hůře přístupných míst. Zároveň je ale kartáček díky sonické technologii k dásním velmi šetrný, a navíc umožňuje navolit i nižší intenzitu čištění, která je ideální třeba pro citlivé krčky.

 

Přidaný tlakový senzor také bedlivě hlídá, jestli na zuby a dásně během čištění nevyvíjíte moc velký tlak. Pokud přitlačíte více, než je nutné, upozorní vás na to jemnou vibrací. Také tento model nové generace můžete připojit k aplikaci Philips Sonicare a mít detailní přehled o průběhu čištění.

 

Kartáček nabízí hned čtyři režimy čištění: Clean pro precizní každodenní čištění, White+ pro odstranění pigmentových skvrn, Gum Health pro šetrné, ale účinné čistění dásní, a Deep Clean+ pro osvěžující hloubkové čištění. Vybrat si můžete i intenzitu.

 

Tělo kartáčku zároveň pozná, jakou hlavici jste na něj nasadili, a podle toho vybere ten správný režim. Pokud tedy toužíte po bělejších zubech a použijete hlavici W3 Premium White, kartáček automaticky spustí režim White+. Kartáček také dokáže sám sledovat, jak dlouho a intenzivně danou hlavici používáte, a sám vás upozorní, až nastane čas na její výměnu.

 

Kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace se prodává ve čtyřech barevných odstínech a stejně jako u jeho předchůdce najdete v balení i elegantní dobíjecí sklenici a cestovní pouzdro. Cena kartáčku je 5 499 Kč.

About Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) is a leading health technology company focused on improving people's health and enabling better outcomes across the health continuum from healthy living and prevention, to diagnosis, treatment and home care. Philips leverages advanced technology and deep clinical and consumer insights to deliver integrated solutions. Headquartered in the Netherlands, the company is a leader in diagnostic imaging, image-guided therapy, patient monitoring and health informatics, as well as in consumer health and home care. Philips' health technology portfolio generated 2016 sales of EUR 17.4 billion and employs approximately 70,000 employees with sales and services in more than 100 countries. News about Philips can be found at www.philips.com/newscenter.

Číst víceČíst méně

Témata

Kontakty 

Fotografie ke stažení

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Optimálních možností prohlížení našich stránek dosáhnete v nejnovější verzi prohlížečů Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox.