Česká republika

Kartáčky Philips Sonicare DiamondClean ovládly hodnocení dTestu

únor 24, 2016

Sonické kartáčky Philips Sonicare DiamondClean zvítězily v nezávislém testu elektrických zubních kartáčků, který v únoru roku 2016 zveřejnila nezisková organizace dTest.

 

Philips Sonicare DiamondClean dosáhl na celkové hodnocení 75 % a v testu se osvědčil jak v účinnosti čištění, tak i ve výdrži baterie. dTest rovněž vyzdvihl sonickou technologii, nízkou spotřebu energie a dobrou vybavenost.

 

Do testu elektrických zubních kartáčků prodávaných na českém trhu bylo zahrnuto celkem 8 kartáčků. Úspěšnost čištění byla testována na dobrovolnících od 18 do 65 let. Mezi další testované parametry patřil komfort používání, hlučnost, způsob nabíjení či celková vybavenost.

 

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean je až 7× efektivnější v odstraňování zubního plaku než manuální kartáčky. Díky vysoké frekvenci 31 000 stěrů za minutu a přesně definovanému rozsahu čištění směrem nahoru a dolu dochází k účinnému stírání zubního plaku a vzniku dynamické vlny. Ta vhání molekuly vody, zubní pasty a slin do obtížně dostupných míst podél linie dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie.

 

Pozitivní vliv na zdraví ústní dutiny dokládá i skutečnost, že je Philips Sonicare od roku 2011 odborníky nejdoporučovanější značkou elektrických zubních kartáčků v České republice (více informací zde).

 

Více informací o sonických kartáčcích značky Philips Sonicare naleznete na internetových stránkách www.philips.cz/peceozuby