Česká republika

S Philipsem do vesmíru

prosinec 10, 2014

Nový holicí strojek Philips Series 9000 byl novinářům představen na eventu v prostorách Philips ČR dne 20. listopadu 2014. Akce se zúčastnilo třicet jedna novinářů a foto reportérů z lifestylových, technologických a marketingových médií, jak tištěných, tak webových portálů.


Akcí provázel moderátor Libor Bouček, kterého po oficiální části oholil strojkem Philips Series 9000 guru pánského holení Tomáš Kožíšek. Pro novináře byl pak připraven video rozhovor se skutečným kosmonautem Ivanem Bellou, který se podělil o zážitky z kosmické výpravy.

 

 

Neopomenutelnou součástí večera bylo představení soutěže Philips Space Challenge, jejíž hlavní výhrou je let do vesmíru. O soutěži hovořil projektový manažer Philips Stanislav Krupa, o komerčních letech do vesmíru obecně pak jeden z nejvýznamnějších odborníků na kosmonautiku u nás Pavel Toufar. Novináři si sami mohli Philips Series 9000 na vlastní kůži či s asistencí Tomáše Kožíška vyzkoušet a zodpovězením na soutěžní otázku strojek dokonce i vyhrát.

 


O společnosti Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 115 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 23,3 miliard EUR v roce 2013 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienou. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.