Česká republika

Čtvrtina žen uvažuje, že pod stromeček nadělí elektrický holicí strojek

prosinec 10, 2014

Holicí strojky jsou oblíbeným dárkem. Letos by je svým partnerům pod vánoční stromeček nadělila až čtvrtina žen. Ukázal to spotřebitelský průzkum společnosti Philips v České republice.


Holicí strojky a související propriety jsou oblíbeným dárkem, dává je 95 % českých žen, přičemž nejčastěji se jedná o kosmetiku (69 %). Tou muže s oblibou obdarovávají především mladé ženy ve věku od 18 do 26 let (83 % z nich) a pak také zralé ženy 45-53 let (72 %). Holicí potřeby kupují jako dárek převážně pro partnera, pětina pak podobný dárek pořídí pro otce nebo švagra. Čtvrtina žen nadělí svým mužům k letošním Vánocům dárek v podobě elektrického holicího strojku.

Holicí strojek Philips Series 9000 byl testován ve stavu beztíže simulací podmínek ve vesmíru, které jsou součástí jedinečného kosmického výcviku na komerční lety do vesmíru. Díky těsné spolupráci Philips a XCOR Space Expeditions se na palubě raketoplánu Lynx Mark II bude moci objevit i jeden Čech – výherce Philips Space Challenge. Stačí do konce roku zakoupit kterýkoliv pánský holicí strojek či zastřihovač Philips, přihlásit se na www.philips.cz/letodovesmiru.

O společnosti Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 115 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 23,3 miliard EUR v roce 2013 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienou. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.