Česká republika

POTVRZENO! VŠE PRO VÁŠ DOKONALY ŠÁLEK KÁVY, SE UKRÝVÁ UVNITŘ KÁVOVARŮ SAECO

červenec 25, 2014

Praha – Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů, který lidé pijí téměř na celém světě. Své popularitě se těší nejen díky povzbuzujícímu efektu, ale zejména pro svou chuť a aroma, ve kterých jsou, stejně jako u vína, velké rozdíly. Patříte k těm, kteří si rádi dopřejí bohatou a plnou chuť společně s výrazným aroma? Pak možná máte svou oblíbenou kavárnu, kde si ji rádi dáváte. S kávovary Saeco si vysoký standard a kvalitu dokonalého šálku kávy můžete dopřát kdykoliv na ní dostanete chuť
i v pohodlí vašeho domova. Tento fakt mimo jiné potvrzuje i časopis dTEST a italští experti na kávu. Více informací o kávovarech Saeco je k dispozici na www.saeco-espresso.cz a na www.philips.cz


Časopis dTEST otestoval v závěru loňského roku 28 modelů, mezi nimi kávovary automatické, pákové i takzvané kapslové. Kávovary Saeco se ziskem 71 % v obou dvou případech obsadily 1. a 2. příčku v kategorii plně automatických kávovarů a získaly tak známku “Výhodný nákup”.  Kvalitu kávovarů Saeco oceňují i italští experti na kávu. Degustátoři ze senzorické laboratoře Centro Studi Assaggiatori, kteří hodnotí vzhled, vůni, chuť a aroma kávy, ocenili kávové speciality připravené plně automatickými domácími kávovary Saeco. Ty se tak jako jediné na našem trhu mohou pyšnit oceněními Espresso, Cappuccino a Latte Macchiato Perfetto. 


Jedinečné prvky kávovarů Saeco
Setkali jste se již někdy s nepříjemnou chutí spálené kávy? Se Saeco se vám to nikdy nestane. Kávovary této značky jako jediné na našem trhu v sobě ukrývají patentovaný 100% keramický mlýnek, který se nikdy nepřehřívá, má dlouhou životnost, zcela tichý chod a můžete ho snadno nastavit pro různou jemnost mletí. Jste-li příznivcem mléčných specialit, pak jistě víte, že základem dobrého cappuccina či latte macchiata je pořádná mléčná pěna. Součástí vybraných modelů kávovarů Saeco je jedinečná dvoukomorová mléčná karafa, která spaří mléko dvakrát a lépe – ve dvou oddělených zpěňovacích komorách. Díky ní si tak můžete pokaždé a bez potíží vychutnat svůj šálek oblíbené kávy se skutečně hustou a zároveň velmi jemnou pěnou.


Další revoluce v přípravě dokonalé kávy

Od uvedení prvního plně automatického kávovaru na světě v roce 1985 nám zabralo dalších 28 let vývoje, než jsme dokázali vytvořit Saeco GranBaristo – špičkový, velmi štíhlý kávovar s šířkou pouhých 20,5 cm s řadou nejnovějších patentovaných technologií pro ještě dokonalejší šálek vaší kávy. Stačí si jen za pomoci multifunkčního O-LED displeje zvolit jednu z 16 možností kávových specialit a nastavit každý detail lahodného nápoje podle svých preferencí od síly, intenzity až po strukturu základu, pěnu a teplotu. Navíc do paměti displeje je možné zadat profil nejen vaší oblíbené kávy, ale i dalších 5 uživatelů. Součástí kávovaru GranBaristo je výkonný ohřívač vody s technologií Thermo-speed, který se postará o přípravu dokonalé kávy doslova ve zlomku vteřiny. Díky dvojtlakové komoře VariPresso vám Saeco GranBaristo jako jediný přístroj dokáže připravit oblíbené espresso s využitím vyššího tlaku, zatímco ranní filtrovanou kávu při tlaku nižším, záleží jen na vás, vaší chuti a náladě. Snadné použití doplňuje snadná údržba: automatické cykly čištění a odstraňování vodního kamene se postarají nejen o dokonalou chuť kávy, ale i dlouhou životnost přístroje. Součástí Saeco GranBaristo je navíc revoluční spařovací jednotka, jediná svého typu na světe, kterou vyjmete jedním prstem. Orientační maloobchodní cena od 33 499 Kč.


Nekonečné možnosti chutí vašeho dokonalého šálku kávy
Kávovar Saeco Moltio – unikátní mistrovské dílo, s nímž si můžete doslova pohrát s kávovými chutěmi. Jednoduše jedním cvaknutím vyměníte celý zásobník na kávová zrna a během vteřiny tak změníte chuť připravované kávy. Užijte si výhodu této rychlé výměny a vychutnejte si naplno rozmanitost chutí, kterou jen kávová zrna nabízejí. Technologie rychlého ohřívače zajistí, že je kávovar Saeco Moltio vždy připraven k akci. Nemusíte tak čekat mezi přípravou jednotlivých šálků espressa, ale můžete doslova chystat jednu kávu za druhou. Odnímatelná spařovací jednotka jedním kliknutím velmi usnadňuje údržbu přístroje, příjemný je i fakt, že jednotlivé části lze mýt v myčce nádobí. Během používání pak jistě oceníte i velkou kapacitu zásobníku vody (1,9 l) stejně jako zásobníku kávových zrn (290 g). Designově vytříbenému stroji vévodí jednoduché intuitivní ovládání. Funkce Memo zajistí pokaždé bez nutnosti nastavování přípravu „toho vašeho“ šálku kávy s preferovanou velikostí, oblíbenou silou a teplotou. Orientační maloobchodní cena od 19 999 Kč.


Každý má právo na dokonalý šálek kávy
Nejlepší myšlenky pro technologické řešení našich kávovarů jsme vtěsnali do kompaktního balení kávovaru Saeco Minuto, který vám kdykoliv připraví vaše oblíbené espresso i krémově mléčné potěšení. Navíc automatické cykly čištění a odstraňování vodního kamene se postarají nejen o dokonalou chuť kávy, ale dlouhou životnost přístroje. Běžná údržba přístroje je také velmi jednoduchá. Spařovací jednotka se vyjímá za pomoci jediného kliknutí a jednotlivé části přístroje lze mýt v myčce nádobí. Kávovar Saeco Minuto je ideálním řešením do každé domácnosti, která si potrpí na kvalitní kávu s  plnou chutí a výrazným aroma a zároveň hledá prostorově nenáročné řešení za velmi příjemnou cenu. Orientační maloobchodní cena od 11 499 Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
FleishmanHillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 115 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 23,3 miliard EUR v roce 2013 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienou. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.