Česká republika

Pánové, odhalte novou úroveň přesnosti zastřižení strniště i plnovousu…

červenec 23, 2014

Praha – Společnost Philips představuje nový voděodolný zastřihovač vousů BT9290 s LED displejem. Jedná se o první zastřihovač vousů s laserovým naváděním, který pomůže mužům zdokonalit a zrychlit úpravu několikadenního strniště nebo plnovousu a dosáhnout tak během chvíle perfektně upraveného vzhledu. Unikátní laserová technologie Philips Laser Guide promítá v místech, kde chcete vousy upravovat, viditelnou červenou světelnou linii a poskytuje tak jasnou nápovědu, kde byste se měli se zastřihovačem pohybovat, aby jednotlivé kontury byly dokonale symetrické a přesné. Zastřihování vousů nikdy nebylo jednodušší a přesnější.

Jedinečná laserová technologie
Vývoj laserového navádění v zastřihovačích a tudíž i zastřihovače Philips BT9290 začal již
v roce 2009, kdy tým odborníků Philips začal zkoumat způsoby, jak udělat styling vousů daleko přesnější a zároveň jednodušší. Unikátní laserové navádění Philips Laser Guide se snadno aktivuje pouhým stisknutím tlačítka na zadní straně zastřihovače a umožňuje tak jednoduché zapnutí kdykoliv během zastřihování.


Přesný oboustranný zastřihovač pro dokonalý styling
Nový zastřihovač s laserovým naváděním Philips BT9290 disponuje mimo jiné oboustranným zastřihovačem s možností 17 nastavení délky zastřižení v rozmezí 0,4 mm do 7 mm s přesností 0,2 mm. Zatímco na jedné straně je zastřihovač široký 32 mm, druhá strana nabízí 15 mm široký přesný zastřihovač, ideální pro tvarování ornamentů nebo úpravu špatně dostupných míst, např. pod nosem a kolem úst. Je navržen tak, aby stříhal velmi těsně u pokožky, a přesto ji přitom chránil. Jeho malá velikost usnadňuje sledování prováděných úkonů, tvoření jemných linií a detailů. Odolný kovový zastřihovač má zaoblené hrany, které jsou šetrné k pokožce. Součástí balení jsou také hřeben na vousy pro rychlé a rovnoměrné zastřihování a hřeben na jemné detaily, který můžete použít v obtížně přístupných místech nebo k zaoblení okrajových linií vousů.


Praktický LED displej a šňůrové nebo bezšňůrové použití
Součástí nového zastřihovače Philips BT9290 je LED displej, který přehledně zobrazuje zvolené nastavení délky, stejně jako informuje o stavu nabití akumulátoru, takže nehrozí nečekané vypnutí v důsledku nečekaného vybití baterie. Zastřihovač umožňuje jak šňůrový, tak i bezšňůrový provoz, přičemž jedna hodina nabíjení zajistí 60 minut nepřetržitého akumulátorového provozu.


Jednoduché čistění a údržba
Nový zastřihovač Philips BT9290 je 100% voděodolný, a proto je snadné jej čistit pod tekoucí vodou. Nový zastřihovač je bezúdržbový, ocelové břity zastřihovače se o sebe jemně otírají a během stříhání se tak samy brousí, zůstávají mimořádně ostré a vždy zastřihnou vousy elegantně a efektivně.


Nový zastřihovač vousů s laserovým naváděním Philips BT9290 lze zakoupit
ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako ve vybraných online obchodech. Jeho o
rientační maloobchodní cena je 2 999 Kč. 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 115 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 23,3 miliard EUR v roce 2013 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienou. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.