Česká republika

Zastřihněte se sami!

březen 19, 2014

Praha, Česká republika – Použití zastřihovače pro úpravu vlastních vlasů může být velmi snadné. Společnost Philips přichází v březnu na český trh s dvěma novými modely akumulátorových zastřihovačů „Do it yourself – Ostříhej se sám“ QC5580 a QC5570, určenými zejména k zastřihování vlastních vlasů. Oba dva modely disponují speciální otočnou hlavou, která umožňuje rozsah pohybu až 180°, díky čemuž přináší perfektní zastřihováni i na obtížněji dostupných místech. Součástí modelu QC5580 je navíc i holicí nástavec. 

 

Jedinečná otočná hlava
Nové zastřihovače Philips QC5580 a QC5570 disponují speciální otočnou hlavou, která umožňuje rozsah pohybu až 180°. Společně s praktickým tvarem umožňujícím maximální kontrolu nad každým tahem tak nabízejí možnost snadného zastřihování vlastních vlasů. Navíc hřeben pro sledování obrysů zajišťuje opravdu hladké a stejnoměrné ostříhání a vy už skutečně nejste odkázaní na pomoc někoho dalšího. 

 

Různé délky zastřižení, jednoduchá údržba a použití

 Nové zastřihovače Philips QC5580 a QC5570 umožňují pomocí dvou přídavných hřebenů nastavit 14 různých délek zastřihování. Zatímco malý nástavec poskytuje zastřižení v délkách 3-15 mm, přesný nástavec pracuje s délkou 1-3 mm. Součástí vyššího modelu QC5580 je navíc i holicí nástavec (0 mm), který nedráždí pokožku. Samo ostřící ocelové nože není nutno mazat ani brousit. Oba zastřihovače jsou akumulátorové a 60 minut nabíjení vystačí až na jednu hodinu nepřetržitého používání. 100% voděodolné provedení nabízí velmi jednoduché čistění, kdy zastřihovač stačí po použití jednoduše propláchnout pod tekoucí vodou.

Nové zastřihovače Philips Do it yourself QC5580 a QC5570 lze od března 2013 zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 1 899 Kč (QC5580) a 1 399 Kč (QC5570).

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.