Česká republika

Zastřihování, styling a holení, to vše s jedním zastřihovačem

březen 19, 2013

Praha, Česká republika – Společnost Philips, světová jednička v oblasti pánského holení přichází v březnu na český trh s novým oboustranným akumulátorovým zastřihovačem Styleshaver QS6140. Ten nabízí vše, co muži potřebují k vytvoření jakéhokoli vzhledu, ať už se jedná o stylovou bradku, upravené strniště nebo dokonale oholenou tvář. 

 

Přesný oboustranný zastřihovač pro dokonalý styling

Nový Philips Styleshaver QS6140 disponuje mimo jiné oboustranným zastřihovačem. Zatímco na jedné straně je široký 32 mm, druhá strana nabízí 15 mm široký přesný zastřihovač, ideální pro tvarování ornamentů nebo zastřihování špatně dostupných míst, např. pod nosem a kolem úst. Je navržen tak, aby stříhal velmi těsně, a přesto přitom chránil pokožku. Jeho malá velikost usnadňuje sledování prováděných úkonů, tvoření jemných linií a detailů. Odolný kovový zastřihovač má zaoblené hrany, které jsou šetrné k pokožce.

 

Zastřihovač vousů a strniště
Součástí nového strojku Philips Styleshaver QS6140 je také odnímatelný hřebenový 32 mm široký nástavec. Ten velmi jednodušee za pomoci otáčení kolečka umožňuje zvolit jednu z variant nastavení délky v rozmezí od 0,5 mm do 10 mm. 

 

Holicí strojek se zastřihovačem
Na druhé straně nového oboustranného zastřihovače Philips QS6140 je k dispozici holicí strojek s dvojitou planžetou usnadňující vyčištění strniště okolo bradky, dokonce i na krku. Střední zastřihovač zachycuje delší, tužší vousy a dvě plovoucí planžety vše ostatní dokonale hladce oholí.

 

 

Praktický podstavec a dokonalý přehled o stavu nabití
Součástí balení nového zastřihovače Philips QS6140 je podstavec pro dobíjení a skladování, přičemž 4 hodiny nabíjení zajistí 50 minut nepřetržitého provozu. O stavu nabití informuje kontrolka, která při stavu nabití svítí modře nebo bliká oranžově, když zbývá posledních 10 minut do vybití.

Jednoduché čistění a údržba
Nový oboustranný zastřihovač Philips Styleshaver je 100% voděodolný, tudíž umožňuje jeho snadné čištění pod tekoucí vodou. Až budete hotovi, stačí výrobek pouze opláchnout pod tekoucí vodou. Nový zastřihovač je bezúdržbový. Ocelové břity zastřihovače se o sebe jemně otírají a během stříhání se tak samy brousí. Břity zůstávají mimořádně ostré a vždy zastřihnou vousy elegantně a efektivně.

 

Nový oboustranný zastřihovač Philips Styleshaver QS6140 lze od března 2013 zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 2 199 Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.