Česká republika

Dokonalá úprava chloupků, vlasů a vousů…

březen 19, 2014

Praha, Česká republika – Stejně jako ženy, i muži v dnešní době chtějí pečovat o svůj vzhled. Společnost Philips přichází v březnu na český trh s novými soupravami pro péči o vzhled QG3371 a QG3340 a s novým zastřihovačem vousů QT4015.

 

Nová souprava pro péči o vzhled Philips QG3371 v metalickém černém provedení je voděodolná a nabízí šňůrové i bezšňůrové použití. Její součástí je velký plně kovový zastřihovač vousů, velký zastřihovač vlasů, celokovový přesný zastřihovač vousů, hřeben pro stříhání vlasů, hřeben na bradku a knír, zastřihovač chloupků v nose a v uších a mini holicí nástavec. Hodina nabíjení umožňuje 50 minut nepřetržitého používání. Součástí balení je i praktické pouzdro na uskladnění. 

 

 Nová voděodolná souprava pro péči o vzhled Philips QG3340 v černo-oranžovém provedení nabízí velký zastřihovač vousů, hřeben pro stříhání vlasů, hřeben na bradku a knír, zastřihovač chloupků v nose a v uších a kovový přesný zastřihovač. Součástí balení je i praktické pouzdro.

 

Zastřihovač vousů Philips QT4015 přináší díky otočnému kolečku jednoduché nastavení zastřižení v rozmezí 0,5 mm - 10 mm s přesností 0,5 mm. Jeho ostří je pro delší životnost potažené titanem. 1 hodina nabíjení stačí pro 50 minut nepřetržitého používání, přičemž o stavu nabití informuje kontrolka. Součástí balení je praktické pouzdro.  

 

Nové soupravy pro péči o vzhled Philips QG3371 a QG3340, stejně jako nový zastřihovač vousů QT4015, lze od března 2013 zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou  1 599 Kč (QG3371), 1 199 Kč (QG3340) a 1 099 Kč (QT4015).

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.