Česká republika

Užijte si svátek sv. Valentýna…

prosinec 21, 2012

Praha, Česká republika –. Přemýšlíte, čím letos překvapíte svého partnera nebo partnerku na sv. Valentýna? Společnost Philips představuje akumulátorový Philips Bodygroom (BG2036), který je speciálně vyroben k péči a odstranění mužských chloupků, přičemž umožňuje jak velmi hladké oholení, tak i zastřihování na různých místech po celém těle. Svou milou zase můžete potěšit kónickou kulmou Philips CurlControl (HP8618) s keramickým povrchem, s níž si velmi jednoduše může vytvořit smyslné a elegantní husté vlny či další libovolné variace vlnitých účesů bez ohrožení zdraví jejich vlasů.

 

Nový bezdrátový holící systém Philips Bodygroom (BG2036) slouží k zastřihování a holení celého těla - břicha, ramenou, nohou, ale i oblasti podpaží a třísel, stejně jako zad, aniž byste potřebovali cizí pomoc. Součástí balení je totiž praktický dlouhý nástavec, díky kterému dosáhnete i na toto samostatně velmi těžko přístupné místo.  Systém je připraven k použití na suché pokožce, ale díky 100% voděodolnosti i ve sprše. Integrovaná holicí hlava zajistí dokonale hladké oholení jedním tahem. Pro menší podráždění pokožky jsou planžety a zastřihovače vyrobeny z hypoalergenního materiálu.  Pokud si přejete své mužné ochlupení pouze zkrátit, jsou vám k dispozici tři nástavce pro zastřihování v délce 3, 5 a 7 mm. Nový systém pro úpravu celého těla BG2036 se snadno čistí, nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Pro větší pohodlí je součástí sady praktický stojánek pro uložení a nabíjení, přičemž po hodině nabíjení, o jehož nutnosti jste informován za pomoci světelného indikátoru, umožňuje přístroj 50 minut nepřetržitého používání. Orientační maloobchodní cena je 1 399 Kč.

 

Co je to kónická kulma?

Kónická nebo také loknovací kulma se směrem k rukověti rozšiřuje a nemá klip či kleště, které vlasy přidržují. Vlasy se na ní natáčí opačně než u běžné kulmy, tzn. od kořínků ke konečkům. Je jednodušší pro manipulaci, a proto je pro domácí vlnění ideální.

Nová kónická kulma Philips CurlControl (HP8618) s keramickým potahem SilkySmooth pro dvojnásobnou hebkost vlasů umožňuje vytvářet různé variace na téma vlnité vlasy, aniž by došlo k narušení zdraví vlasů. LED kontrolka upozorní, jakmile je kulma připravená. Digitální nastavení umožňuje zvolit teplotu (130 až 200 °C) a dobu kulmování (5, 8 nebo 10 sekund), vše se tak dá nastavit přesně podle typu vlasů. Kulma disponuje také funkcí automatického vypnutí po 60 minutách. Velmi praktická je nejen chladná špička pro snazší a bezpečnější používání, ale také stojánek pro uložení nejen během používání, ale i po něm. Zámek tlačítek pak zabraňuje náhodnému přepnutí zvoleného nastavení během používání. Orientační maloobchodní cena je 999 Kč.

 

Philips Bodygroom (BG2036), stejně jako kónickou kulmu Philips CurlControl (HP8618) je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči.

 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.