Česká republika

Philips číslem 1 na trhu sportovních sluchátek; společnost představuje nové modely pro rok 2013

prosinec 17, 2012

Praha – Společnost Philips se stala lídrem trhu sportovních sluchátek v Evropě. Stalo se tak pouhé tři roky po té, co Philips do segmentu sportovních sluchátek vstoupil. Na tomto dynamicky rostoucím trhu má nyní téměř 20procentní podíl a plánuje další rozšíření sortimentu pro příští rok. Mezi novinkami se v lednu 2013 například objeví tři modely sportovních sluchátek Philips ActionFit SHQ1200, SHQ3200 a SHQ4200.

 

Philips ActionFit SHQ1200 – tato sportovní sluchátka do uší jsou ideálním společníkem do tělocvičny nebo na tréninky. Díky minimální váze pouhých 4 gramů je při pohybu ani nepostřehnete. Mají robustní provedení, jsou odolná proti potu a dešti a přes svůj malý rozměr poskytují skvělé tóny od dunivých basů až po výrazné výšky. Díky možnosti výběru ze tří velikostí náušníků vám sluchátka padnou vždy perfektně a během sportu se můžete soustředit jen na svůj výkon.

Philips ActionFit SHQ3200 - díky svému patentovanému nastavitelnému držáku za uši zajišťují sluchátka ActionFit SHQ3200 dokonalé nasazení, které je bezpečné, ale přesto pohodlné. Stačí zasunout sluchátka za uši a posouváním nastavitelného držáku nahoru nebo dolů zvolit polohu, která vám přesně sedne. Stejně, jako ostatní sportovní sluchátka Philips, i SHQ3200 jsou odolná proti potu a dešti a jsou tak správným společníkem pro jakýkoliv sport. V rytmu během tréninku vás budou držet dynamické basy a čistý zvuk.

 

Philips ActionFit SHQ4200 – tato lehounká sportovní sluchátka s popruhem na krk jsou vyrobena z mimořádně lehké pryže odolné proti potu. Flexibilní oblouk se vám přizpůsobí do té míry, že o sluchátkách během sportu nebudete ani vědět. O vynikající zvuk se zdůrazněním basů se postarají 9mm reproduktory, jejichž speciální design generuje čistý a silný zvuk. Díky němu se snadno ponoříte do tréninku a naplno si vychutnáte hudbu i pohyb.

 

Nová sportovní sluchátka Philips ActionFit lze od ledna 2013 zakoupit ve specializovaných prodejnách se spotřební elektronikou. Doporučené maloobchodní ceny nových sportovních sluchátek Philips ActionFit začínají na 539 Kč.

 

Pro více informací kontaktujte:

Jana Jirkovská

Marketing Manager

Philips Consumer Lifestyle

Tel.: 233 099 680

e-mail: jana.jirkovska@philips.com 

www.philips.cz

.

O společnosti Royal Philips Electronics

 Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.