Česká republika

Dopřejte si v období podzimních a zimních viróz dostatek vitamínů…

listopad 23, 2012

Praha – Pozdní podzim a zima jsou obdobím, kdy bychom ve svém jídelníčku měli z důvodu výskytu různých viróz zvýšit příjem vitamínů. Velmi příjemným řešením je sáhnout po nejrůznějších citrusových plodech, jablkách, zázvoru, mrkvi, řapíkatému celeru apod. a dopřát si denně dávku 100% ovocné, zeleninové či míchané šťávy. Společnost Philips představuje odšťavňovače, s nimiž si svůj nápoj plný tolik potřebných vitamínů vychutnáte během chviličky. Navíc jejich následné mytí je díky oblému tvaru a jemnému povrchu bez rohů a škvír otázkou minuty, takže již nemusíte řešit, jestli se jejich použití s ohledem na následné mytí vůbec vyplatí.

 

Odšťavňovače

 

Nový odšťavňovač a lis na citrusy Philips Avance Collection HR1870 v černé disponuje výkonným motorem s příkonem 700 W. XXL plnicí trubice umožňuje odšťavňování, aniž by bylo třeba ovoce nebo zeleninu předem výrazně krájet. Díky inovativnímu mikrosítku, které stačí po použití omýt běžnou houbičkou, nedochází během odšťavňování k nevítaným ztrátám šťávy. Veškerá dřeň se shromažďuje na jednom místě a usnadňuje čištění, přičemž všechny odnímatelné díly lze mýt v myčce na nádobí. Se dvěma nastaveními rychlosti pro měkké a tvrdé plody zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky a poskytne tak najednou až 2,5 l čerstvé šťávy. Součástí příslušenství je i lis na citrusy s rotačním systémem pro snadné lisování šťávy citrusů. Praktická nálevka umožňuje přípravu šťávy přímo do sklenice. NOVINKA PODZIM 2012

 

Odšťavňovač Philips Metal HR1871 s pláštěm z nerezové oceli nejen dobře vypadá a snadno a rychle se sestavuje, ale zároveň díky motoru s příkonem 800 W a možnosti nastavení dvou rychlostí zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky. Masivnímu tělu dominuje velká XXL plnící trubice, která dovoluje pohodlně zpracovávat i celé kusy ovoce nebo zeleniny bez potřeby předchozího krájení. Spolu s maximální kapacitou plnicí trubice je k dispozici i mimořádně velký džbán o objemu 2,5 litru. Hubička s pozicí Drip-stop zabraňuje odkapávání na pracovní desku. Součástí odšťavňovače je i nálevka, která umožňuje přípravu šťávy přímo do sklenice bez stříkání šťávy kolem. Po skončení odšťavňování lze jednotlivé části pohodlně umýt v myčce, aniž by hrozilo jejich poškození.

 

Odšťavňovač Philips Avance Collection HR1869 v provedení hvězdná bílá nebo karmínově červená díky výkonnému motoru s příkonem 700 W připraví šťávu i z těch nejtvrdších plodů. Jeho součástí je velká XXL plnící trubice, která dovoluje pohodlně zpracovávat celé kusy ovoce nebo zeleniny bez potřeby předchozího krájení. Spolu s maximální kapacitou plnicí trubice je k  dispozici i mimořádně velký džbán o objemu 2,5 litru. Součástí odšťavňovače je i nálevka, která umožňuje přípravu šťávy přímo do vaší sklenice bez stříkání šťávy kolem. Všechny odnímatelné díly lze mýt v myčce na nádobí.

 

Lis na citrusy

 

Lis na citrusy Philips HR 2744 s kapacitou nádoby 0,6 l má příkon 25 W, nabízí vysokou rychlost, stejně jako měnící se směr rotace pro dokonalé vylisování šťávy. Oddělovač a odstraňovač dřeně umožňují buď zcela oddělit, nebo nastavit obsah dřeně ve šťávě podle vlastní chuti. Víčko poslouží jako praktická pomůcka pro uchování čerstvé šťávy a proti zaprášení. Všechny části lze mýt v myčce nádobí.

 

Veškeré odšťavňovače a lis na citrusy je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 5 299 Kč (HR1871), 4 999 Kč (HR1870), 3 999 Kč (HR1869) a 699 Kč (HR2744).   

 

Pro více informací kontaktujte:

 

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.