Česká republika

Jeden přístroj, nepřeberné množství účesů, to vše s dokonalou ochranou

září 24, 2012

Praha – Hladké, lesklé a rovné vlasy jsou mezi ženami stále žádaným artiklem. Přesto každá čas od času zatouží po změně. Společnost Philips přichází v říjnu na český trh s novou žehličkou na vlasy Care Straight&Curl HP8345. Ta díky inovativním obloukovým destičkám nabízí nejen možnost vytvořit dokonale hladký účes, ale i nepřeberné množství nových stylingů od jemných kudrlin až po přirozeně vypadající vlny. Záleží pouze na momentální náladě.

 

Špičková technologie pro ochranu vlasů během celého stylingu

Odborníci ze společnosti Philips vědí, že ženy mají obavy z poškození svých vlasů běžnými žehličkami. Nová Philips Care Straight&Curl tak přináší digitální kontrolu teploty, která umožňuje mít celý proces stylingu neustále pod dohledem. Maximální dosažitelná teplota je 230°C, přičemž její výši je možné plynule regulovat v závislosti na typu vlasů. To vše ještě umocňuje funkce ThermoGuard, která vlasy chrání před nečekaným nadměrným zahřáním. To znamená, že teplotu je možné od 200°C regulovat v 5°C krocích a tak dochází k šetrnějšímu nastavení.

 

Keramické destičky a ionizační funkce

Nová žehlička na vlasy Philips Care Straight&Cur HP8345 je

vybavena keramickými destičkami s výjimečně jemným a hladkým povrchem. Ty jsou k vlasům velmi šetrné a zároveň umožňují snadný pohyb po vlasech, stejně jako rovnoměrné rozložení teploty. Ionizační technologie má schopnost zbavit vlasy statické elektřiny, předchází krepatění vlasů a přispívá k jejich lesku.

 

Nová žehlička na vlasy Philips Care Straight&Curl HP8345 bude k dispozici na českém trhu od října 2012, její orientační maloobchodní cena 1 199 Kč.

 

Pro více informací kontaktujte:

 

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

 Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.