Česká republika

Zaexperimentujte se svým vzhledem se strojkem Philips SensoTouch 3D

září 24, 2012

Praha – Nebaví vás stále stejná vizáž a rádi byste se svým vzhledem trochu zaexperimentovali? Odborníci ze společnosti Philips s ohledem na tuto skutečnost vytvořili nový holicí strojek, kombinující výhody přístroje, který zajistí to nejdokonalejší hladké oholení a zastřihovače, se kterým na své tváři zvládnete vykouzlit téměř cokoli. Philips SensoTouch 3D (RQ1295) totiž disponuje inovativním systémem click-on, který umožňuje v jediném okamžiku přeměnit holicí strojek v zastřihovač. Odteď se tak nemusíte omezovat pouze na hladké oholení, ale můžete ke své vizáži přistoupit mnohem kreativněji.

 

Poslední výzkumy naznačují, že více než polovina mužů, přesto že běžně chodí dokonale oholeni, čas od času zatouží změnit svůj vzhled a experimentují tak s různými střihy delších vousů. To je typické například pro období dovolených nebo i víkendů. Na tuto skutečnost odborníci ze společnosti Philips mysleli a vybavili tak strojek SensoTouch 3D RQ1295 doplňkovým nástavcem, který dokonale plní funkci zastřihovače vousů. To znamená, že od nynějška mají muži možnost s jedním zařízením dosáhnout dokonale hladkého oholení a zároveň získávají příležitost jednoduše a pohodlně zaexperimentovat s různými úpravami delších vousů. Zastřihovací jednotka se vyznačuje především ke kůži šetrným zastřihovačem a přizpůsobivým hřebínkem. Ten je možné flexibilně nastavit pro 5 možných délek střihu až do 5 mm.

 

Technologiemi nabitý přístroj

Prvotřídní design a technologie jsou největšími přednostmi přístroje Philips SensoTouch 3D, čímž je zajištěno, že muži při holení dostanou ten nejlepší možný komfort. Technologie GyroFlex 3D zajišťuje, že se výkyvná holicí hlava dokonale přizpůsobuje všem konturám obličeje, to znamená to nejhladší oholení bez nutnosti vynakládání většího tlaku na strojek, což snižuje hrozbu podráždění kůže.

 

Holicí hlavy UltraTrack jsou přizpůsobeny k oholení všech typů vousu. Disponují otvory pro normální vousy, drážkami pro delší nebo ležící vousy a štěrbinami pro nejkratší strniště. To ve výsledku znamená to nejjemnější možné oholení jenom několika málo tahy strojkem, čímž se snižuje riziko podráždění pokožky. Díky technologii AquaTec si všechny výhody tohoto holicího strojku můžete užít i během osvěžujícího mokrého holení.

 

Důmyslný a elegantní design a ergonomický tvar dělají ze SensoTouch 3D snadno použitelné zařízení s intuitivním ovládáním. Díky propracovanému LED displeji je strojek stylový a zároveň praktický. Některé výrobky z této produktové řady jsou také dostupné se systémem JetClean, který pomáhá udržovat zařízení čisté a připravené k okamžitému použití.

 

Nový holicí strojek Philips SensoTouch 3D RQ1295 je k dispozici na českém trhu od září 2012, jeho orientační maloobchodní cena 9 999 Kč.

 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

 

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.