Česká republika

Mnoho stylů bez poškozených vlasů, to je nová foukací kulma Philips ProCare

září 24, 2012

Praha – Toužíte být každý den jiná? Chcete raději elegantně hladký vzhled nebo preferujete přirozené, klasické vlny? Společnost Philips přichází v září na český trh s novou foukací kulmou   ProCare HP8656. Ta díky nejnovějším technologiím přináší vlasům maximální ochranu a za pomoci pěti vyměnitelných nástavců jim dodá objem, tvar, vlny a stejně tak splní funkci klasické vlasové žehličky. S jedním přístrojem tak dosáhnete stylingu pro jakoukoliv příležitost. Je jenom na vás, pro který se rozhodnete.

 

S jedním zařízením až pět možností úprav

Nová foukací kulma Philips ProCare HP8656 poskytuje neomezenou kreativitu při tvarování vlasů. Její součástí je pět různých nástavců umožňujících vytvoření řady různých stylů účesu: plochý kartáč pro přirozeně rovný účes, kartáč se zasouvacími hroty pro vlnitý účes, termo kartáč o průměru 38 mm s keramickou povrchovou úpravou pro vyšší ochranu vlasů je ideální k tvorbě jemných vln, nástavec pro větší objem od kořínků a tvarovací koncovka.

 

Dokonalá ochrana vlasů před poškozením

Nová foukací kulma Philips HP8656 disponuje hned několika nejnovějšími technologiemi sloužícím k ochraně vlasů před poškozením. Zatímco funkce Even Heat Distribution (EHD) zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla, technologie ThermoProtect  zaručuje optimální teplotu vysoušení a poskytuje vlasům dokonalejší ochranu před přehřátím. Při stejně silném proudu vzduchu docílíte nejlepších výsledků a zároveň nejšetrnější péče o své vlasy. V neposlední řadě pak zůstává i možnost volby ze tří nastavitelných teplot a rychlostí.

 

Nová foukací kulma Philips ProCare HP8656 je k dispozici na českém trhu od září 2012, její orientační maloobchodní cena 1 499 Kč.

 

 

Pro více informací kontaktujte:

 

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.