Česká republika

Snadná příprava domácích salátů i hranolek…

srpen 30, 2012

Praha – Maté rádi saláty nebo domácí hranolky? Milují vaše děti zeleninu, ale jen, když je nakrájená na kousky? Společnost Philips rozšiřuje řadu produktů Viva a přichází v září na český trh s novým salátovačem HR1388. Ten s příkonem 200 W dokáže za pomoci šesti kotoučových nástavců z nerezové oceli nasekat vše od zeleniny a ovoce, přes sýry až po uzeniny. To navíc v několika velikostech a tvarech během pár vteřin. Příprava oblíbených domácích salátů přesně podle vaší chuti nebyla nikdy jednodušší.

 

Vysoký výkon a nespočet variací a možností

Pro dokonalý výsledek kombinuje nový salátovač Philips Viva HR1388 silný 200 W motor s šesti kotoučovými nástavci z nerezové oceli. K dispozici je kotouč na hrubé krájení, kotouč na jemné krájení, kotouč na hrubé strouhání, kotouč na jemné strouhání, kotouč na jemné nudličky Julienne a kotouč na hranolky. Výměna kotoučů je velmi jednoduchá, žádné složité šroubování. Nástavec stačí pouze nasadit na středový držák a můžete začít.

 

Pohodlné používání

Nový salátovač Philips Viva HR 1388 disponuje širokým výstupem, což umožňuje nakrájet potraviny přímo do misky a servírovat. Praktická je i XL plnící trubice, díky níž není třeba potraviny předem krájet. Jednotlivé díly lze mýt v myčce na nádobí.

 

Nový salátovač Philips Viva HR1388  je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 1 899 Kč.

 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

 

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.