Česká republika

Vychutnejte si doma připravené pokrmy a nápoje, kdykoliv se vám zachce…

srpen 30, 2012

Praha – Čerstvé a kvalitní jídlo je něco, co každý člen rodiny jistě ocení. Říkáte si, kde ale na neustále vaření brát čas a kuchařskou zručnost? Společnost Philips představuje nový tyčový mixér HR1618, který díky kombinaci silného motoru s příkonem 650 W, dvojitého ostří a vícestupňového nastavení rychlosti otevírá velmi široké spektrum možností přípravy zdravých domácích pokrmů i dětských jídel během okamžiku. Navíc nešetří jen čas, ale i úložný prostor.

 

Snadné míchání, mletí, sekání a šlehání

Výkonný tyčový mixér Philips HR1618 nabízí 16 nastavení rychlostí a tlačítko Turbo pro splnění skutečně všech individuálních požadavků. S dvojitým ostřím a odnímatelnou kovovou osou vám umožní vychutnat si domácí stravu během několika sekund, aniž byste museli dělat kompromisy, pokud jde o funkčnost nebo design. Mezi příslušenstvím naleznete sekáček na bylinky, cibuli, sýr apod., praktický kovový šlehač na vaječné bílky a smetanu a nástavec na mačkání brambor pro nejjemnější bramborové pyré.

 

Pohodlné používání a bezpečnost

Během používání oceníte nejen anatomicky tvarovanou rukojeť z měkké gumy, ale také praktický kryt čepele zabraňující stříkání, stejně jako odměrku s víčkem o obsahu 1 litr. Veškeré příslušenství včetně kovové osy je vhodné pro mytí v myčce nádobí. Délka napájecí šňůry je 1,3 m. Pro větší bezpečí je součástí balení i ochranná krytka, která chrání čepele při uložení.

 

Nový tyčový mixér Philips HR1618 je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 1 899 Kč.

 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.