Česká republika

Skvělé hranolky a další smažená jídla jen s pár kapkami oleje

srpen 30, 2012

Praha – Smažené pokrmy jsou u nás velmi oblíbené, nicméně z hlediska  správné výživy se jejich častá konzumace rozhodně nedoporučuje. S možným řešením přichází společnost Philips, která v září na český trh uvádí novou vzdušnou fritézu AirFryer HD9220 v černém a bílém provedení. Tato novinka s jedinečnou technologií Rapid Air umožňuje jen s pár kapkami oleje připravit od hranolek, přes krokety, kuřecí stehýnka, masové kuličky až po brownies nebo muffiny. Kromě snížení obsahu tuku ve  smažených pokrmech až o 80 % také vytváří daleko méně zápachu a velmi snadno se čistí.

 

Jedinečná technologie Rapid Air pro dokonalé výsledky

Nová fritéza Philips AirFryer HD9220 s příkonem 1 425 W a objemem 2,2 l disponuje unikátní technologií Rapid Air, jejíž podstatou je unikátní kombinace rychle cirkulujícího horkého vzduchu a roštu. To umožňuje snadno připravit celou řadu smažených pokrmů či různých druhů masa velmi rychle, jednoduše a bez oleje. Jelikož fritujete pouze vzduchem, vzniká mnohem méně výparů a zápachu než při běžném fritování, navíc fritéza je vybavena ještě integrovaným vzduchovým filtrem.

 

Pohodlné používání

Pro větší pohodlí během používání je fritéza Philips AirFryer HD9220 vybavena oddělovačem potravin pro možnost fritování různých jídel najednou. Součástí fritézy je také zabudovaný časovač na 30 minut se signálem „hotovo“ a automatickým vypnutím. Jednotlivé části lze mýt v myčce nádobí, praktický je i systém uložení napájecí šňůry. Součástí balení každého přístroje je brožurka obsahující inspirující recepty, stejně jako zajímavé tipy a triky. 

 

Bezpečné fritování

Rychlý přehled o zapnutí fritézy AirFryer poskytuje světelná kontrolka. Během používání zákazníci jistě ocení i tepelně izolované rukojeti či protiskluzové plošky zamezující nežádoucímu posunutí.

·

Novou vzdušnou fritézu Philips HD9220 v černém nebo bílém provedení je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Její orientační maloobchodní cena je 4 699 Kč.

 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

 Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.