Česká republika

Nejvyšší sací síla i s plným prachovým sáčkem

srpen 30, 2012

Praha – Jedním z nejdůležitějších parametrů u vysavačů je sací výkon. Jeho úroveň je však ovlivněna možností volného proudění vzduchu, na níž má během používání výrazný vliv i plnost prachového sáčku. Společnost Philips přichází v září na český trh s novým sáčkovým vysavačem PerformerPro FC9194. Ten s výkonným motorem a speciálně tvarovanou prachovou komorou udržuje neustále silné proudění vzduchu pro zachování maximální sací síly bez ohledu na zaplnění prachového sáčku.

 

Vysoký výkon

Nový vysavač Philips PerformerPro FC9194 s příkonem 2 200 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 12, který zachytí 99,95 % prachu. Maximální sací výkon vysavače Philips PerformerPro FC9194  je 500 W, přičemž speciálně tvarovaná prachová komora zajišťuje maximální sací sílu i přes postupné zaplňování prachového sáčku. Jeho kapacita je v tomto případě až pět litrů a o stavu naplnění informuje indikátor.

 

Účinná sací hubice TriActive+

Součástí nového vysavače Philips PerformerPro FC9194 je sací hubice TriActive+, která zajišťuje trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání. Hubice má inovovaný tvar poskytující mimo jiné ještě lepší přilnavost k podlaze. Sací hubice je navíc s vysavačem propojena speciálním dvojitým kloubem umožňujícím neustálý kontakt s podlahou, čímž opět nedochází ke snižování sacího výkonu. Postranní kartáčky umožňují vyčištění nejen rohů a ohybů, ale také úzkých škvír, okrajů stěnových lišt a okolí nohou nábytku. Velký sací otvor v přední části hubice pohltí velké nečistoty bez nutnosti jejího zvedání.

 

Bohatá výbava a pohodlné používání

Součástí příslušenství nového vysavače Philips PerformerPro FC9194 je Turbo kartáč, který odstraní o 25 % více chlupů a prachu než hubice klasická a dále štěrbinový nástavec, malá hubice a kartáč 2v1. Během používání jistě oceníte připojení hadice s otáčením o 360° pro snadné manévrování do všech směrů, stejně jako osmimetrovou napájecí šňůru s akčním rádiem 11 m, horní a přední držadlo či parkovací a skladovací polohu.

 

 

Prachový sáček S-bag Classic Long Performance

Prachový sáček S-bag je originální prachový sáček pro jednorázové použití. Má o 50 % delší životnost v porovnání s běžnými prachovými sáčky, a to hlavně díky čtyřem vrstvám filtrování. Delší životnost je výsledkem efektivního pohlcování prachu, póry sáčku nejsou blokovány a mohou tak déle udržet správné proudění vzduchu. Je vhodný pro sáčkové vysavače značek Philips, Electrolux, AEG, Volta a Tornado.

 

Nový vysavač Philips PerformerPro  FC9194  je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 4 999 Kč.

 

Pro více informací kontaktujte:

 

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.