Česká republika

Jedno dokonalé nastavení pro všechno vaše oblečení…

srpen 30, 2012

Praha – Žehlení je poklidná aktivita, jedná se více méně o automatickou činnost, ale co výběr teploty? Zapomeňte na stresující okamžik pravdy, zda je nastavena správně, stejně jako na zdlouhavé třídění prádla před žehlením. Společnost Philips přichází v září na český trh se zcela novou řadou žehliček PerfectCare Xpress s jedinečnou technologií Optimal TEMP. Ta automaticky zajistí dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Díky tomu je možné plynule přecházet z jednoho materiálu na druhý, aniž byste museli čekat na to, až se žehlička zahřeje nebo naopak vychladne. K dispozici jsou dva modely žehliček PerfectCare Xpress GC5060 a GC5055.

 

Vysoký výkon, dokonalá kluznost

Nové žehličky Philips PerfectCare Xpress s příkonem 2 800 W pro rychlé nahřátí a silný výkon nabízejí skutečně mohutný parní impuls a stálý výstup páry 0 - 65 g/min. Tato kombinace mimo jiné umožňuje jejich použití i ve svislé poloze na žehlení pověšených oděvů a záclon. Pojistka proti odkapávání vody Drip Stop zabraňuje samovolnému úniku vody z průduchů, čímž chrání oděv proti případným skvrnám od vody. Žehličky PerfectCare Xpress jsou vybaveny žehlicí plochou SteamGlide, která díky promyšlené kombinaci několika vrstev a odlišným druhům otvorů zajišťuje nejen silný výstup páry a výjimečnou kluznost, ale navíc se může pochlubit i extrémní odolností vůči opotřebení a poškrábání. 

 

Jedinečná technologie Optimal TEMP

Žehličky Philips PerfectCare Xpress  disponují revoluční technologií Optimal TEMP. Ta zajišťuje jediné dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Již není třeba váhat, přemýšlet a nastavovat. Optimal TEMP zaručuje naprostou eliminaci rizik spálení látky, navíc zvyšuje účinnost a rychlost žehlení.

 

Eco nastavení

Vyšší model PerfectCare Xpress GC5060 nabízí navíc tzv. ECO nastavení, které umožňuje účinné žehlení s 20% úsporou energie.

 

Bezpečnost a pohodlí

Žehličky Philips PerfectCare Xpress jsou vybaveny funkcí automatického vypínání, kontrolka Smart Light na první pohled nabízí zpětnou vazbu o zapnutí. Senzor Auto Steam automaticky aktivuje výstupy páry při pohybu žehličkou. Pro větší pohodlí jsou oba modely vybaveny nádržkou o objemu 320 ml a 2,5 m dlouhou síťovou šňůrou, jejíž vývod umožňuje otáčení o 360°.

 

Orientační maloobchodní ceny nových žehliček Philips PerfectCare Xpress jsou 3 699 Kč (GC5060) a 3 399 Kč (GC5055).

 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

 

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.