Česká republika

Žehlení zažívá svoji parní revoluci se systémem Philips PerfectCare Aqua

srpen 30, 2012

Praha – Se systémovou žehličkou PerfectCare Aqua (GC8640) od společnosti Philips pro vás přestane být žehlení noční můrou. Nejen že vám žehlení zabere mnohem méně času, ale díky využití systému Optimal TEMP bude šetrné i k vašemu oblečení, kterému od nynějška nebude hrozit poničení rozpálenou plochou žehličky. Kombinovaný systém páry a optimální teploty dokonale a extrémně rychle vyžehlí jakýkoliv druh prádla. Pro mnoho lidí bude určitě obrovským přínosem, že je zařízení PerfectCare Aqua nebude trápit nadměrným množstvím funkcí, protože žehlička využívá jednotnou, optimální teplotu žehlení. Uvedení PerfectCare Aqua na trh v září 2012 tak znamená doslova revoluci ve vnímání žehlení, které teď bude jednodušší, rychlejší a šetrnější k oblečení.

 

 

Žehlení saténu a hedvábí – žádný problém díky technologii Optimal TEMP

Žehličky PerfectCare obsahují revoluční technologii Optimal TEMP, která zajišťuje jediné dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Díky tomu je možné plynule klouzat z jednoho oděvu na druhý, a není tedy nutné oděvy třídit, nastavovat teplotu žehličky ani čekat na to, až se žehlička zahřeje nebo naopak vychladne. Nyní se nemusíte obávat ani o citlivé látky jako bavlna, kašmír, satén, elastin či hedvábí, které bylo doposud téměř nemožné žehlit v domácích podmínkách kvůli častému spálení jejich vláken. Optimal TEMP zaručuje naprostou eliminaci rizik spálení látky, navíc zvyšuje účinnost a rychlost žehlení. PerfectCare Aqua je navíc obohacena o doposud největší vodní nádržku, díky které je možné žehlit až 2 hodiny  bez obtěžování s doplňováním vody.

 

„PerfectCare je první žehlička na světě, která vyhovuje požadavkům specifikací certifikace Woolmark – Apparel Care Gold pro použití s látkami z čisté vlny,“ prohlásili odborníci ze společnosti Woolmark.

 

Páru si zamilujete, žehlení doposud nebylo jednodušší

Při žehlení systémovou žehličkou vyniká síla páry zejména v rychlosti a šetrnosti. Díky mnohem vyššímu tlaku páry, než dosahují běžné napařovací žehličky, vyžehlíte pomocí systémové žehličky PerfectCare Aqua složité záhyby mnohem rychleji i u těch nejodolnějších tkanin. Zdlouhavé žehlení košil, sukní a kalhot nyní zvládnete během několika minut. Žehlení pomocí páry je také mnohem šetrnější. Používáním PerfectCare Aqua docílíte zvýšení životnosti svých oblíbených kousků oblečení.

 

Úspora času i energie

Parní žehlení dokáže uspořit nejen váš čas a energii. Společnost Philips je známá svými vysokými standardy, které bezpodmínečně splňuje i PerfectCare Aqua, vyrobená z nejodolnějších a nejkvalitnějších materiálů. Díky ochranné vrstvě SteamGlide je povrch žehličky velmi odolný proti poškrábání a zaručuje dokonalý skluz po látkách na dlouhou dobu. Philips dbá nejen na kvalitu svých produktů, ale i na ekologická řešení. Používáním PerfectCare Aqua s nízkou spotřebou energie ušetříte svou peněženku i přírodní zdroje.

 

Novou systémovou žehličku Philips PerfectCare Aqua GC8640  je možné od září 2012 zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Její orientační maloobchodní cena je 5 999 Kč.

 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná

Consultant

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

 

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.