Česká republika

Užijte si prázdninové měsíce naplno…

červenec 25, 2012

Praha – Na letní měsíce se většina z nás těší. Nastává čas dlouho očekávaných dovolených, rozličných oslav a večerních posezení s přáteli v doprovodu něčeho dobrého k pití a jídlu. Každá situace potřebuje své. Společnost Philips představuje vybrané spotřebiče, které vám umožní užít si tyto chvíle skutečně naplno.  Odšťavňovač HR1871 a mixér HR2094, se kterými se příprava rozmanitých nápojů stane doslova dílem okamžiku, parní hrnec HD9160 a gril HD4467 se postarají o rychlé, zdravé občerstvení a vysavač FC7070 dá bez problémů do gala vaše obydlí, ať už před akcí nebo po ní.

 

Nápoje plné vitamínů a rozmanitých chutí

 

Odšťavňovač Philips HR1871 s 1,6l integrovaným zásobníkem na dřeň a s extrémním příkonem 800 W nejen že dobře vypadá, ale snadno a rychle se sestavuje. Se dvěma nastaveními rychlosti pro měkké a tvrdé plody zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky a dopřát vám tak najednou až 2,5 l čerstvé šťávy plné vitamínů. Masivnímu tělu odšťavňovače HR1871 dominuje velká XXL plnicí trubice o průměru 80 mm, a tak již není nutné většinu plodů krájet. Díky inovativnímu mikrosítku, které stačí po použití omýt běžnou houbičkou, nedochází k nevítaným ztrátám šťávy během odšťavňování, systém Drip Stop pak zamezuje jejímu odkapávání na pracovní desku. Veškerá dřeň se shromažďuje na jednom místě v integrovaném zásobníku, takže následné mytí je otázkou okamžiku, navíc veškeré odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí. Orientační maloobchodní cena je 5 146 Kč.

 

Mixér HR 2094 s příkonem 750 W a objemem nádoby 1,5 l přináší dokonalé mísení, mixování a drcení. Během pár sekund si tak můžete vychutnat jedinečný koktejl, ovocnou směs nebo polévku, vše dokonale jemné, šťavnaté, husté, smetanové nebo třeba ledové. Osvětlený přepínač nabízí více rychlostí pro jednoduchý provoz podle vlastních požadavků, navíc na něm najdete i speciální osvětlená tlačítka pro náročné funkce: drcení ledu, „smoothie“ a pulzní regulaci. Čtyři vroubkované nože si poradí nejen s ledem, ale postarají se vždy o dokonalé promísení všech složek. Během používání jistě oceníte, že skleněnou nádobu, odnímatelný nůž a sítko na ovoce lze umývat v myčce nádobí, vhod přijde i prostor pro uskladnění síťové šňůry. Pro větší bezpečnost je mixér vybaven přísavkami pro stabilní a bezpečné používání. Součástí balení je i praktický odměrný 50ml pohárek. Orientační maloobchodní cena je 2 596 Kč.

 

Rychlé a zdravé občerstvení během chvíle

 

Vaření v páře je vůbec nejzdravějším způsobem tepelné úpravy potravin. Aby vaše jídlo bylo nejen zdravé, ale i chutné, je parní hrnec Philips HD9160 vybaven speciálním “zvýrazňovačem chutí”. Tato funkce jemně okoření jídlo lákavou chutí vašich oblíbených bylinek a koření nebo lahodnými tekutinami jako je víno či sojová omáčka. Funkce Gentle Steam se zase postará o důkladnou přípravu rybího masa při šetrné teplotě 80°C. Parní hrnec tak zajišťuje šetrné a přitom kvalitní uvaření a zároveň uchovává přirozenou chuť a strukturu rybího masa. HD9160 nabízí širokou škálou předvoleb časování nejen pro již zmiňované ryby nebo zeleninu, ale i celou řadu různých druhů potravin. Po dosažení ideální doby vaření se pára automaticky vypne, takže vždy dosáhnete dokonalého výsledku a uchováte v jídle maximum vitaminů a minerálů. Ať již tedy připravujete maso, zeleninu, rýži nebo vejce, výsledek bude vždy perfektní. Orientační maloobchodní cena je 3 866 Kč.

Stolní gril Philips HD4467 zajistí odtékání přebytečného tuku do přiložené nádobky, což je velmi zdravé a ideální pro přípravu masa a potravin, které obsahují přebytečný olej. Navíc lze gril používat ve třech grilovacích polohách: kontaktní gril, trouba        a velký stolní gril. S jedním přístrojem tak můžete připravit mnoho různých pokrmů: ryby, maso, zeleninu, ale například i sýrové toasty nebo mexickou quesadillu. Perfektní chuť zaručuje vysoká teplota grilovacích desek. V okamžiku kontaktu s povrchem grilu začne jídlo syčet a vytvoří se na něm chutná kůrka, která veškerou šťávu a vůni udrží tam, kam patří – uvnitř. Nepřilnavý povrch grilu brání přilepení připravovaného jídla a čištění dále usnadňují odnímatelné části, které lze mýt v myčce na nádobí. Gril pohodlně uskladníte ve svislé poloze s úhledně složeným kabelem. K uspořádání barbecue párty tak nepotřebujete rodinný dům se zahradou. Orientační maloobchodní cena je 2 066 Kč.

 

Skvělý vzhled jak vašeho obýváku, tak i oblečení

 

Philips AquaTrio FC7070 ušetří spoustu času i energie. Díky cyklónovému vysávání, vytírání a funkci vysoušení urychlíte celý proces až o polovinu a navíc nehrozí, že by vám někdo roznesl špínu po mokré podlaze. Oddělené nádoby na čistou a špinavou vodu pak zajistí, že každý kousek podlahy bude doslova zářit čistotou. Pro úplné pohodlí je nádržka vybavena inteligentním LED indikátorem, který začne svítit, když je vodu potřeba doplnit. V první fázi úklidu nastoupí vysokootáčkové kartáče z mikrovláken, které se hravě vypořádají se sebemenšími skvrnami, nečistotou a tekutinami na podlaze, stejně jako se hravě popere i se spárami dlažby. Se zbytkem špíny se pak utkají kartáče, do nichž se však napouští voda ze speciální nádržky. Třešničkou na dortu je funkce vysoušení, která opět využívá rotující kartáč a díky mikrovláknům sbírá přebytečné zbytky vody. Podle aktuálních potřeb můžete vytírat teplou nebo studenou vodou a také přidávat saponát podle libosti. Najednou vyčistíte až 75 m² bez ohledu na druh podlahy a bez nutnosti několikrát vyměňovat velké množství vody. Orientační maloobchodní cena je

11 587 Kč.

 

Veškeré přístroje je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči.

 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná

Fleishman-Hillard

Tel.: 777 228 276

e-mail: pokorna@fleishman.com

 

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

.