Skvělé výsledky bez složitého nastavování teploty

říjen 26, 2013

Praha – Pro většinu žen a možná i některé muže je žehlení nudnou a únavnou prací, kterou, pokud chtějí vypadat dobře, prostě nelze vynechat. Proč ho tedy co nejvíce nezjednodušit a urychlit? Společnost Philips uvede v listopadu na český trh novou řadu žehliček PerfectCare Azur. Oba modely GC4918 a GC4914 s technologií OptimalTemp zajišťují jediné dokonalé nastavení teploty pro jakýkoliv typ tkaniny nebo oděvu. Zároveň disponují novou žehlicí plochou, která nastavuje novou laťku standardům kluznosti a odolnosti proti poškrábání.

 

Jedinečná technologie OptimalTemp
Žehličky Philips PerfectCare Azur disponují revoluční technologií OptimalTemp. Ta zajišťuje jediné dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Již není třeba váhat, přemýšlet a nastavovat. OptimalTemp zaručuje naprostou eliminaci rizik spálení látky, navíc zvyšuje účinnost a rychlost žehlení. Nemusíte se obávat ani o citlivé látky jako bavlna, kašmír, satén, elastin či hedvábí, které doposud téměř nebylo možné žehlit v domácích podmínkách kvůli častému spálení jejich vláken. OptimalTemp je technologie testovaná a schválená nezávislými odbornými textilními institucemi.

 

Nová žehlicí plocha
Pro pohodlné žehlení a dokonalý výsledek jsou nové žehličky Philips PerfectCare Azur s příkonem 2 800 W, respektive 2 600 W, vybaveny žehlicí plochou T-ionicGlide. Ta nastavuje novou laťku standardům kluznosti a odolnosti proti poškrábání pro žehličky s technologií OptimalTemp. Její nový patentovaný potah se postará o vynikající výsledky, kdy pečlivě navržený tvar a ventilační otvory zajišťují rovnoměrné rozložení páry, takže napařovací žehlička snadno odstraní veškeré záhyby prádla. Speciální špička Quattro Precision navíc umožní jednoduše vyžehlit i taková místa jako límečky, kapsy, puky a prostory mezi knoflíky nebo drobné dětské oblečení.
 

 

 Vysoký výkon, pohodlí a bezpečnost
Nové žehličky Philips PerfectCare Azur nabízejí skutečně mohutný nastavitelný výstup páry 0 - 50 g/min a parní impuls 200 g/min, respektive 190 g/min, které umožňují jejich použití i ve svislé poloze na žehlení pověšených oděvů a záclon. Pojistka proti odkapávání vody Drip Stop zabraňuje samovolnému úniku vody z průduchů při žehlení v nízkých teplotách, čímž chrání oděv proti případným skvrnám od vody.

Zabudovaný systém Double Active Calc brání vápenatění, takže je možné používat i běžnou vodu z vodovodního kohoutku. Pro větší pohodlí jsou vybaveny nádržkou o objemu 350 ml a 2,5 m dlouhou síťovou šňůrou, jejíž vývod umožňuje otáčení o 180°. Součástí vyššího modelu GC4918 je navíc i inovativní CordGuide, držák síťové šňůry. Elektronické bezpečnostní vypínání se postará o bezpečí celé rodiny. Pokud ráno zapomenete žehličku vypnout ze sítě, máte jistotu, že se sama po několika minutách vypne.

 

Nové žehličky Philips PerfectCare Azur je možné od listopadu zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 3 199 Kč (GC4918) a 2 699 Kč (GC4914).

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.