Nákupy nejen vánočních dárků bez rizika, navíc s možností otestování!

říjen 26, 2013

Praha – Řešíte již v těchto dnech nákupy vánočních dárků? Nebo jen uvažujete o koupi nového spotřebiče, ale nejste si jeho výběrem zcela jistí? Společnost Philips pro všechny své zákazníky, kterých si velmi váží, připravila speciální promo akci s názvem „Záruka vrácení peněz 90 dnů“, která probíhá od 15 9. 2013 do 31. 1. 2014 ve vybraných obchodech s elektrospotřebiči po celé České republice. 

 

 Jednoduchý princip
Systém promo akce společnosti Philips „Záruka vrácení peněz 90 dnů“ je velmi snadný. Pokud si zákazník v období od 15 9. 2013 do 31. 1. 2014 zakoupí jakýkoliv Philips kuchyňský robot, tyčový mixér, ruční šlehač, odšťavňovač, mixér, epilátor (mimo IPL Philips Lumea), fén, žehličku na vlasy, kulmu, vysavač, žehličku, dětskou chůvičku Philips Avent, nebo přístroj Philips Sonicare a výrobek nesplní jeho očekávání, stačí jej během 90 dnů od zakoupení zaslat spolu s originálem účtenky a s vyplněným kuponem z promo letáčku na uvedenou adresu. Výrobek musí být nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky. Pokud splníte tyto základní podmínky, budou vám zaslány peníze zpět dle vašeho výběru buď poštovní poukázkou, nebo na bankovní účet. Více na www.philips.cz.

 

Kde všude bude akce probíhat
Speciální promo akce Philips „Záruka vrácení peněz 90 dnů“ probíhá na celém území České republiky ve vybraných obchodech - Datart, Electroworld, Euronics, Okay, Planeo, Globus, Flexio-Makro a i v online obchodech - Mall, Alza a Kasa.

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.