V zimě je kvalitní a rychlý úklid důležitým faktorem

říjen 26, 2013

Praha, Česká republika – Období zimy nás díky nízkým venkovním teplotám nutí více času trávit v prostředí domova. Zároveň se také jedná i o vrcholné období chřipek a nachlazení. Proto bychom se měli snažit již tak dost zkoušené dýchací cesty šetřit a pobyt ve vytopených místnostech se suchým vzduchem jim alespoň usnadnit omezením přítomnosti prachu a dalších nečistot. Společnost Philips představuje vysavače PerformerPro, které s výkonným motorem a speciálně tvarovanou prachovou komorou udržují neustále silné proudění vzduchu pro zachování maximální sací síly bez ohledu na zaplnění sáčku.

 

Jedinečná prachová komora
Jedním z nejdůležitějších parametrů u vysavačů je sací výkon. Jeho úroveň je však ovlivněna možností volného proudění vzduchu, na níž má během používání výrazný vliv i plnost prachového sáčku. Vysavače Philips PerformerPro FC9194 a FC9190 disponují speciálně tvarovanou prachovou komorou, která maximálně urychluje proudění vzduchu. Prachový sáček se zde otevírá rovnoměrně a v kombinaci s výkonným motorem tak získáváte nejvyšší sací výkon, i když se sáček již plní. Jeho kapacita je v tomto případě až pět litrů a o stavu naplnění informuje indikátor.

 

Philips PerformerPro FC9194 s příkonem 2 200 W a max. sacím výkonem 500 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 12, který zachytí 99,95 % prachu a je tudíž vhodný i pro alergiky. Součástí vysavače je jak sací hubice TriActive+ zajišťující trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání, tak i speciální Turbo kartáč, který odstraní z koberců o 25 % více chlupů a prachu než klasická hubice . 

 Philips PerformerPro FC9190 s příkonem 2 200 W a max. sacím výkonem 500 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 12. Součástí vysavače je Hubice 3v1TriActive+, která zajišťuje trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání. Má inovovaný tvar poskytující mimo jiné ještě lepší přilnavost k podlaze. Navíc je s vysavačem propojena speciálním dvojitým kloubem umožňujícím neustálý kontakt s podlahou, čímž opět nedochází ke snižování sacího výkonu během vysávání. Postranní kartáčky umožňují vyčištění nejen rohů a ohybů, ale také úzkých škvír, okrajů stěnových lišt a okolí nohou nábytku. Velký sací otvor v přední části hubice pohltí velké nečistoty bez nutnosti jejího zvedání. Součástí příslušenství je i štěrbinový nástavec, malá hubice a kartáč 2 v 1.  

 

Vysavače Philips PerformerPro je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 4 999 Kč (FC9194) a 4 799 Kč (FC9190).

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.