Objevte rychlý a snadný způsob přípravy oblíbených jídel…

říjen 16, 2013

Praha – Čas a pohodlí jsou v dnešní době velmi žádanými atributy a všichni proto neustále hledáme inovace, které by náš život učinily snadnější a efektivnější. Společnost Philips přichází v na český trh s novým multifunkčním hrncem Philips Viva Collection MultiCooker (HD3037). Tento všestranný přístroj s inteligentním ovládáním teploty či funkcí 3D ohřevu přináší automatizovanou přípravu oblíbených pokrmů od polévek přes přílohy, hlavní jídla až po džemy, jogurty a dezerty. To vše s vynikající chutí, v jednom hrnci, a aniž byste museli být neustále k dispozici. 

 

Jedinečnost a všestranné použití
Nový Philips MultiCooker s příkonem 980 W a objemem pět litrů nabízí 12 přednastavených menu a během vaření bez problémů supluje klasický hrnec, parní hrnec, pánvičku či troubu. Integrovaný mikroprocesor zajišťuje snadnou přípravu jídel, přičemž specializované programy a počítačové řízení pomáhají zachovávat nutriční hodnoty pokrmů. Philips MultiCooker je vybaven funkcí 3D ohřevu, který spolu s velkou tloušťkou vnitřní nádoby zaručují rovnoměrný rozvod tepla a přípravu jídla s chutnějším výsledkem. Součástí multifunkčního hrnce je i časovač s 24 hodinovým cyklem s možností odloženého startu zaručující, že rýže a maso budou připraveny přesně, kdy je potřeba. Kromě přednastavených programů je možno Philips MultiCooker přizpůsobit i vlastním potřebám s nastavením teploty v rozmezí 40 – 160 °C a délkou vaření od pěti minut do 12 hodin.

 

 

„Zatraceně všestranný, pekelně jednoduchý,“ říká k novému multifunkčnímu hrnci Philips MultiCooker šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a dodává: „Ať už jste kuchař-začátečník či pokročilý, rozhodně se „nespálíte“. Po vlastní zkušenosti s tímto produktem jsem přesvědčený, že Vám ušetří spoustu času a energie.“

 

Speciální kuchařka
Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich připravil k novince Philips MultiCooker exkluzivní kuchařku obsahující 15 receptů připravených speciálně pro mlsné české jazýčky. Součástí jsou dvě varianty polévek, těstovin, recepty z drůbeže, hovězího, jehněčího či zvěřiny přes ukázku z vegetariánské a asijské kuchyně až po moučník. Kuchařka bude součástí balení každého přístroje.


Pohodlné používání
Pro větší pohodlí během používání je vnější plášť Philips MultiCooker z nerezové oceli, který spolu s odnímatelným parním víčkem umožňují velmi snadné čištění, navíc vnitřní nepřilnavou nádobu lze mýt v myčce nádobí. Velmi praktické je i sklopné držadlo k snadnému přenášení. Součástí balení Philips MultiCooker je plastový napařovák, odměrka a stěrka.

 

Bezpečné vaření
Pro maximální bezpečnost disponuje nový Philips MultiCooker tepelně izolovaným pláštěm a protiskluzovými nožičkami, které zamezují nežádoucímu posunutí.
 
Nový Philips Viva Collection MultiCooker (HD3037) bude možné zakoupit  ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči od listopadu. Jeho orientační maloobchodní cena je 3 499 Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.