Nastal čas přizvat na pomoc vitamíny…

září 5, 2013

Praha – Léto je za námi a plískanice a první sníh na sebe nenechají dlouho čekat. Se sychravým počasím bohužel přichází i období viróz, angín a nachlazení. Účinnou prevencí je zvýšená konzumace vitamínů. Společnost Philips představuje výkonně odšťavňovače, díky kterým si svůj čerstvý, stoprocentně ovocný nebo zeleninový nápoj plný vitamínů vychutnáte během chviličky.

 

Odšťavňovač Philips Metal HR1871 s 1,6l integrovaným zásobníkem na dřeň a s extrémním příkonem 1 000 W nejenže dobře vypadá, ale snadno a rychle se sestavuje a čistí. Se dvěma nastaveními rychlosti pro měkké a tvrdé plody zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky a získat tak najednou až 2,5 l čerstvé šťávy plné vitamínů. Masivnímu tělu dominuje velká XXL plnicí trubice o průměru 80 mm, a tak již není nutné většinu plodů krájet. Díky inovativnímu mikrosítku, které stačí po použití omýt běžnou houbičkou, nedochází k nevítaným ztrátám šťávy během odšťavňování, systém Drip Stop pak zamezuje jejímu odkapávání na pracovní desku. Veškerá dřeň se shromažďuje na jednom místě v integrovaném zásobníku, takže následné mytí je otázkou okamžiku, navíc veškeré odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí. 

 

 Odšťavňovač a lis na citrusy Philips Avance Collection HR1870 disponuje výkonným motorem s příkonem
900 W. XXL plnicí trubice umožňuje odšťavňování, aniž by bylo třeba ovoce nebo zeleninu předem krájet nadrobno. Díky inovativnímu mikrosítku, které stačí po použití omýt běžnou houbičkou, nedochází během odšťavňování k nevítaným ztrátám šťávy. Veškerá dřeň se shromažďuje na jednom místě a usnadňuje čištění, přičemž všechny odnímatelné díly lze mýt v myčce na nádobí.

Se dvěma nastaveními rychlosti pro měkké a tvrdé plody zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky a poskytne tak najednou až 2,5 l čerstvé šťávy. Součástí příslušenství je i lis na citrusy s rotačním systémem na snadné lisování šťávy citrusů. Praktická nálevka umožňuje přípravu šťávy přímo do sklenice.

 

Odšťavňovače Philips lze zakoupit ve specializovaných prodejnách  s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 5 299 Kč (HR1871) a  4 999 Kč (HR1870).

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
FleishmanHillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.