Vezměte to od podlahy…

září 26, 2013

Praha – Čisté podlahy v bytě jsou základ, ale jak nejlépe dosáhnout dokonalých výsledků? I když vysáváte každý den, zůstává na podlaze mastný film a spousta bakterií. V ideálním případě je tedy potřeba podlahy nejdříve vysát a pak pořádně vytřít, což je pro většinu z nás časově takřka nemožné. Společnost Philips představuje systém AquaTrio FC7070, který vysává, vytírá i suší najednou. Odteď už tedy žádné kompromisy, v krátkém čase můžete dosáhnout dokonale čisté domácnosti. Zároveň řeknete NE alergiím, roztočům a zbytečnému prachu. S Philips AquaTrio můžete dokonale vyčistit nejen plovoucí podlahy, parkety, laminát, PVC nebo keramiku, ale i přírodní kámen.

 

Se systémem Philips AquaTrio FC7070 ušetříte spoustu času i energie. Budete moci vytírat klidně každý den a začne vás to i bavit. V první fázi úklidu nastoupí vysokootáčkové kartáče z mikrovláken, které se hravě vypořádají se sebemenšími skvrnami, nečistotou a tekutinami na podlaze. Rychlost 6 700 otáček za minutu, která dokonce převyšuje rychlost hřídele v motoru vašeho auta, se hravě popere i se spárami dlažby, které byste jinak museli pracně drhnout. Se zbytkem špíny se pak utkají kartáče, do nichž se napouští voda ze speciální nádržky. Třešničkou na dortu je funkce vysoušení, která opět využívá rotující kartáč, a díky mikrovláknům sbírá přebytečné zbytky vody. 

Díky cyklónovému vysávání, vytírání a funkci vysoušení urychlíte oproti klasické metodě celý proces až o polovinu a navíc nehrozí, že by vám někdo roznesl špínu po mokré podlaze. Oddělené nádoby na čistou a špinavou vodu zajistí, že každý kousek podlahy bude doslova zářit čistotou. Pro úplné pohodlí je nádržka vybavena inteligentním LED indikátorem, který začne svítit, když je vodu potřeba doplnit.

 

Se systémem Philips AquaTrio budete mít velkou volnost ve způsobu použití. Podle aktuálních potřeb můžete vytírat teplou nebo studenou vodou a také přidávat saponát podle libosti. Najednou vyčistíte až 75 m² bez ohledu na druh podlahy a bez nutnosti několikrát vyměňovat velké množství vody.

 

Philips AquaTrio myslí nejen na vaše pohodlí při práci, ale také na vaši peněženku a životní prostředí. Ušetříte až 70% vody, kterou byste jinak spotřebovali vytíráním a zároveň až 50% energie.

 

Systém Philips AquaTrio FC7070 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 11 799 Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.