Maximální ochrana, dokonalý lesk…

září 23, 2013

Praha – Krásné vlasy jsou chloubou každé ženy. Vyjadřují životní styl i módní trendy. Jak ale dosáhnout doma perfektního hladkého účesu, aniž bychom vlasy zbytečně zatěžovali nebo dokonce poničili? Společnost Philips přichází v září na český trh s novou žehličkou Philips ProCare Sonic HP8349 s okamžitým ohřevem, která díky kombinaci tří jedinečných technologií nabízí dvojí péči - narovnání a ochranu zároveň. 

 

Jedinečné technologie pro ochranu vlasů
Nová žehlička na vlasy Philips ProCare Sonic díky technologii TempPrecision přináší žehlení při stabilnější, a proto šetrnější teplotě těšně pod 200°C. Vlasy tak zůstávají hebké a lesklejší než kdykoliv předtím. Využité keramické destičky Triple-CareTM s EHDTM technologií navíc eliminují přítomnost horkých míst, zabraňují přesušování vlasů a udržují je zdravé. Sonická technologie jemnými vibracemi přirozeně rozprostírá vlasy po povrchu destiček, takže stačí jeden jediný tah žehličkou a pramen vlasů je perfektně rovný. Přináší tak skvělé výsledky v daleko kratším čase.

Okamžitá připravenost a bezpečné používání
Novou žehličku Philips ProCare Sonic s univerzálním napětím 110 – 240 V je možné používat již za 15 sekund od zapnutí, a pokud na ní náhodou po použití zapomenete, po hodině se sama automaticky vypne. Během používání ženy jistě ocení uzamykací pojistku zabraňující náhodné změně nastavení, stejně jako pojistku uzavření rukojeti pro snadné a bezpečné uskladnění. Součástí balení nové žehličky HP8349 je praktické žáruvzdorné pouzdro.

 

Nová žehlička na vlasy Philips ProCare HP8349 je k dispozici na českém trhu od září 2013, její orientační maloobchodní cena 1 599 Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
FleishmanHillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.