Užijte si léto plné lahodných koktejlů, smoothie či ledových tříští…

červen 28, 2014

Praha – Společnost Philips představuje nový stolní mixér Philips Avance Collection HR2096, který s technologií ProBlend 6 a 800W motorem zvládne rozmixovat téměř vše od nejrůznějších druhů ovoce, zeleniny až po led. Je tak skvělým pomocníkem v přípravě nejen lahodných ovocných či zeleninových koktejlů, ale pomůže i s přípravou zeleninových krémů či díky funkci drcení ledu i ledových tříští nejrůznějších chutí nebo oblíbené ledové kávy.

 

Vše dokonale připravené, podle vaší potřeby a chuti
Stolní mixér Philips HR2096 se silným motorem 800 W a trojčinným ostřím ProBlend 6 poskytuje efektivní sekání a mixování.  Díky více rychlostním stupňům a plynutému nastavení otáček v něm lze zpracovat prakticky cokoliv. Součástí mixéru je vysoce kvalitní skleněná nádoba o objemu 2 l (kapacita potravin 1,5) a praktická stěrka pro snadné promíchávání ingrediencí. Tlačítko pulzního režimu připraví smoothie, k dispozici je také předem naprogramovaná funkce drcení ledu.
 

 

Pohodlí a bezpečí
Pro větší pohodlí lze všechny díly kromě základny mýt v myčce nádobí, nože jsou pro snadné čištění odnímatelné. Pro větší bezpečí během používání slouží mimo jiné i protiskluzové plošky, které brání samovolnému pohybu přístroje. Praktická je i 1 m dlouhá síťová šňůra a prostor pro její uskladnění.

Nový stolní mixér Philips Avance Collection HR2096 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 2 699 Kč.

 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
FleishmanHillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.