Dopřejte si bezstarostné žehlení bez nastavování teploty s Philips PerfectCare Silence

duben 1, 2013

Praha – Se systémovou žehličkou PerfectCare Silence od společnosti Philips pro vás žehlení přestane být noční můrou. Nyní si ho můžete zpříjemnit i sledováním televize nebo posluchem hudby, aniž byste byli rušeni hlukem. Napařovací žehlička Philips PerfectCare Silence GC9550 je totiž první systémovou žehličkou, která kombinuje výkonné žehlení s tichým provozem.

 

OptimalTemp – nyní již žádné nastavování
Žehličky řady Philips PerfectCare se chlubí revoluční technologii OptimalTemp, která zajišťuje jediné dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Díky tomu je možné plynule klouzat z jednoho oděvu na druhý, a není tedy nutné oděvy třídit, nastavovat teplotu žehličky ani čekat na to, až se žehlička zahřeje nebo naopak vychladne. Nemusíte se obávat ani o citlivé látky jako bavlna, kašmír, satén, elastin či hedvábí, které doposud téměř nebylo možné žehlit v domácích podmínkách kvůli častému spálení jejich vláken. OptimalTemp je technologie testovaná a schválená nezávislými odbornými textilními institucemi.
 

 

Tichý provoz kombinovaný s vysokým výkonem
Žehlička PerfectCare Silence nabízí dokonalou rovnováhu mezi vysokým výkonem a nízkou hlučností. Technologie Silent steam díky tlumícímu parnímu filtru a platformě potlačující hluk umožnila vyvinout první tichou a výkonnou systémovou žehličku. Pára pod tlakem až 6,5 barů proniká hluboko do látky a urychluje a zjednodušuje žehlení náročnějších materiálů. Odnímatelná vodní nádržka s objemem až 1,5 litrů umožňuje snadné žehlení bez nutnosti častého doplňování vody. Žehličku lze automaticky připnout k vodní nádrži a pohodlně ji přenášet. Navíc funkce automatického bezpečnostního vypnutí šetří energii tím, že přístroj vypne, pokud jej nebudete 10 minut používat.

Systémovou žehličku PerfectCare Silence GC9550 si pořídíte za orientační maloobchodní cenu XXXX Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péči o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.