Profil společnosti

Profil společnosti

O společnosti Royal Philips

 

Royal Philips je přední společnost zabývající se technologiemi pro zdraví a zdravotnictví. Zaměřuje se na zdraví obyvatel, kterým pomáhá dosáhnout dobrých výsledků ve všech oblastech péče o zdraví, od zdravého životního stylu a prevence přes diagnostiku a léčbu až po následnou domácí péči. Společnost Philips využívá pokročilé technologie, uplatňuje rozsáhlou znalost klinického a spotřebitelského prostředí a poskytuje tak svým zákazníkům komplexní řešení. Philips je lídrem v oblastech diagnostického zobrazení, obrazem řízené léčby, monitorování pacientů a zdravotnické informatiky, stejně jako v oblastech péče o zdraví spotřebitelů a péče o domácnost.

Ultrasound

Vytváření inovací, které jsou pro lidi důležité

 

Od uvedení první žárovky Philips před více než 120 lety je pro společnost Philips stále základem inovace a přístup se zaměřením na člověka.

 

Naším cílem je dodávat nové technologie pro oblast zdravotní péče a rovněž inovativní spotřební zboží, které přinese našim zákazníkům, spotřebitelům a partnerům skutečný užitek. Věříme, že toho nejlépe dosáhneme hlubokým porozuměním lidským potřebám a přáním.

 

Když spojíme oba tyto prvky – člověka a inovaci – vytvoříme příští generaci technologií a věcí, které lidé skutečně chtějí a potřebují. Jsou to smysluplné inovace, které lidem pomáhají ke zdraví, dobrému životu a radosti. Tím se lišíme od jiných a díky tomu jsme Philips.

Bridge

Historie značky Philips

 

Postupem let se modrý nápis Philips a emblém společnosti staly zásadní a celosvětově známou součástí naší značky.

Philips cover
Philips ve 3. čtvrtletí roku 2013
Prodej
5,6 mld
Úprava EBITA
562 mil
Čistý příjem
281 mil

Kontakt pro média

Adresa


Philips Česká republika, s.r.o.

Rohanské nábřeží 678/23

Budova River Garden II, vchod A

186 00 Praha 8

Sledujte nás