Televizor LED Professional

    další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/48hfl2829t_12/48hfl2829t_12_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
    další informace stáhněte here

    Televizor LED Professional

    Skvělá kvalita v moderním designu

    S tímto úsporným televizorem Hospitality si můžete užít efektivní instalaci přes USB klonování a příslušné funkce pro pohostinství jako nabídka nebo zamykání ovládání. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Televizor LED Professional

48'' Studio, LED, DVB-T2/T/C 48HFL2829T/12 Najít podobné výrobky

Skvělá kvalita v moderním designu

s úspornou technologií LED

  • Pozdravte své hosty z vlastní uvítací stránky

    Pozdravte své hosty z vlastní uvítací stránky

    Uvítací stránka se zobrazí při každém zapnutí televizoru. Na stránku můžete umístit název hotelu a snadno ji při instalaci přizpůsobit pomocí jednoduchého obrázku na uvítanou ve formátu .png.

  • USB klonování všech nastavení pro rychlou instalaci

    USB klonování všech nastavení pro rychlou instalaci

    Nabízí možnost snadného zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

  • USB pro přehrávání multimédií

    USB pro přehrávání multimédií

    Sdílejte zábavu: Připojte paměťovou kartu USB, digitální fotoaparát, MP3 přehrávač nebo multimediální zařízení k portu USB na televizoru a užívejte si fotografie, videa a hudbu prostřednictvím prohlížeče obsahu se snadným použitím.

  • Full HD LED TV – vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem

    Na kvalitě obrazu záleží. Obyčejné televizory HDTV přinášejí kvalitu, vy však očekáváte něco víc. Představte si dokonalý detail v kombinaci s vysokým jasem, neuvěřitelným kontrastem a realistickými barvami: obraz jako živý.

  • Ideální pro věznice

    K ovládání komunikace je tento TV Hospitality vybaven zvláštním nastavením pro věznice PrisonMode. Tento pokročilý bezpečnostní režim vypne určitá nastavení, která nejsou vyžadována nápravným sektorem, např. teletext, Elektronického programového průvodce, titulky a porty rozhraní USB.

  • Jeden kombinovaný seznam kanálů pro analogové i digitální kanály

    Jediný integrovaný seznam kanálů pro digitální a analogové kanály. Hosté tak mohou plynule přepínat mezi analogovými a digitálními kanály.

  • Pokročilé ovládání hlasitosti, které zabrání rušení hostů

    Pokročilé ovládání hlasitosti umožňuje nastavit úvodní hlasitost televizoru a zadat rozsah, ve kterém je možné hlasitost nastavit. Tím se zabrání příliš vysokému nastavení hlasitosti a vyloučí se rušení sousedů.

  • Zabraňte neautorizovanému použití zámkem pro ovládání joystickem

    Pomocí zámku pro ovládání joystickem může správce zabránit neautorizovanému použití televizoru pomocí joysticku a šetřit tak provozní náklady.

  • Uzamčení nabídky pro instalaci

    Zabraňuje neautorizovanému přístupu k nabídce pro instalaci a konfiguraci, čímž zajišťuje maximální pohodlí hostů a předchází zbytečným nákladům na opětovnou instalaci.

  • Nízká spotřeba energie

    Televizory Philips jsou navrženy tak, aby byla co nejvíce snížena spotřeba energie. To nejen snižuje dopad na životní prostředí, ale také omezuje provozní náklady.

Zobrazit všechny specifikace
  • Dostupnost funkcí závisí na implementaci vybrané integrátorem.
  • Typická spotřeba elektrické energie v zapnutém stavu, měřená dle IEC62087 Ed 2. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
  • Tento televizor obsahuje olovo jen v určitých částech nebo součástkách, kde nelze použít jinou technologii, v souladu se stávajícími osvobozujícími klauzulemi směrnice RoHS.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat