Televizor Hospitality

Televizor EasySuite, úhl. 81 cm, DVB-T2/T/C HEVC 32HFL3011T/12 Najít podobné výrobky
  • Ohromte své hosty

    Chcete-li získat další informace, stáhněte si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/32hfl3011t_12/32hfl3011t_12_elr_.pdf" target="_blank">Energetický štítek</a>
    Chcete-li získat další informace, stáhněte si Energetický štítek

    Televizor Hospitality

    32HFL3011T/12 Najít podobné výrobky

    Ohromte své hosty vynikající kvalitou obrazu a možností zobrazit interaktivní stránky hotelu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ohromte své hosty

s chytřejším televizorem Hospitality

  • CMND & Control: Snadná správa vašich televizorů

    CMND & Control: Snadná správa vašich televizorů

    Funkce CMND & Control umožňuje vzdálenou konfiguraci a instalaci na vašich televizorech z jednoho místa, aniž byste museli vstoupit do kteréhokoli z pokojů. Aktualizujte a spravujte všechny obrazovky s minimálním úsilím a bez rušení vašich hostů.

  • CMND & Create: Zobrazte informace podle svého přání, kdykoli chcete

    CMND & Create: Zobrazte informace podle svého přání, kdykoli chcete

    Funkce CMND & Create vám umožňuje poskytnout informace podle vašeho přání, kdykoli chcete. Tento modul CMND pro správu obsahu umožňuje snadnou tvorbu a distribuci interaktivních webových stránek pod značkou vašeho hotelu. Přizpůsobte vaše televizory na míru a poskytněte hostům nejnovější informace a poslední novinky ve vašem hotelu, to vše v reálném čase.

  • Kompatibilita s funkcí MyChoice k zajištění opakovaných příjmů

    Kompatibilita s funkcí MyChoice k zajištění opakovaných příjmů

    Funkce MyChoice představuje jednoduchý způsob s nízkými náklady, jak hostům zpřístupnit placené televizní kanály. Současně průběžně přináší dodatečné příjmy, které umožňují umořit vaši počáteční investici do televizoru.

  • Pozdravte své hosty z vlastní uvítací stránky

    Pozdravte své hosty z vlastní uvítací stránky

    Uvítací stránka se zobrazí při každém zapnutí televizoru. Na stránku můžete umístit název hotelu a snadno ji při instalaci přizpůsobit pomocí jednoduchého obrázku na uvítanou ve formátu .png.

  • Plné režimy pro hotely, nemocnice a věznice

    Veškeré funkce vyžadované pro profesionální použití v prostředích, která vyžadují víc než obývací pokoj. Od zamčení hlasitosti a nabídky po přísnější testování materiálů, úsporu energie, dálkové ovladače se zámkem chránícím před krádeží a speciální prvky pro nemocnice a věznice, které berou v úvahu úzce zaměřené aplikace.

  • Kompatibilní se systémem přivolání pomoci, optimalizováno pro sektor zdravotní péče

    Kompatibilita se systémem přivolání pomoci dělá z televizoru Philips Healthcare vysoce integrovaný nástroj, který neposkytuje pouze zábavu, ale i pohodlně přístupnou pomoc v případech pohotovosti.

  • Zobrazení hodin na obrazovce pro maximální pohodlí hostů

    Díky našemu novému zobrazení hodin na obrazovce hosté snadno zjistí aktuální čas. Stačí stisknout tlačítko a na televizní obrazovce se zobrazí hodiny, které nabízejí vylepšenou viditelnost a nižší spotřebu energie.

  • Můžete plánovat co chcete a na kdy chcete

    Díky zabudovanému plánovači si můžete pustit, co chcete a kdy chcete. Naprogramujte si až 7 různých rozvrhů, pomocí kterých zobrazíte jakýkoli typ obsahu, o jaký máte zájem. Záleží na vás, jestli se bude program opakovat každý den, nebo jestli ho nastavíte pro konkrétní dny (například pro víkend).

  • SmartInfo pro interaktivní informační stránky hotelu

    Funkce SmartInfo umožňuje poskytovat hostům informace o hotelu nebo městu prostřednictvím SmartUI. Vaši hosté mají přístup k interaktivním webovým stránkám hotelu, dokonce i když není televizor připojen k intranetu nebo internetu. Informace můžete pravidelně a jednoduše měnit, takže hosté budou neustále informováni novinkách hotelu.

  • Serial Xpress Protocol pro interaktivní systémy

    Televizor lze pomocí protokolu Serial Xpress Protocol (SXP) propojit k externím dekodérům a set-top boxům všech hlavních poskytovatelů interaktivních systémů.

  • Uzamčení nabídky pro instalaci

    Zabraňuje neautorizovanému přístupu k nabídce pro instalaci a konfiguraci, čímž zajišťuje maximální pohodlí hostů a předchází zbytečným nákladům na opětovnou instalaci.

  • Připojení dalších sluchátek pro osobní poslech

    Tato reproduktorová soustava nabízí připojení dalších sluchátek. Kdykoli budete chtít, můžete připojit vlastní sluchátka a vychutnat si osobní zážitek z poslechu.

Zobrazit všechny specifikace
  • Dostupnost funkcí závisí na implementaci vybrané integrátorem.
  • Typická spotřeba elektrické energie v zapnutém stavu, měřená dle IEC62087 Ed 2. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
  • Tento televizor obsahuje olovo jen v určitých částech nebo součástkách, kde nelze použít jinou technologii, v souladu se stávajícími osvobozujícími klauzulemi směrnice RoHS.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat