Zpět
×

VYHRAJTE VÝLET DO VESMÍRU

Připravte se na největší výzvu svého života!

Je snadné stát se skutečným kosmonautem. Všechno, co potřebujete, je překročit Kármánovu hranici 100 km nad povrchem Země. Společnost Philips vás tam může dovést... a přivést zase zpět.

 

Ve skafandru vám to bude slušet

Proč by se měli bavit jen kosmonauti z agentury NASA? Jestliže je vesmír nejzazší hranicí, tak vám společnost Philips může zařídit pas na její druhou stranu. Ve spolupráci se společností XCOR Space Expeditions budeme brzy nabízet kosmické lety, které vzlétnou z Curaçaa nebo Mohavské pouště a vrátí se na stejné místo, aby několika málo jedincům jako jste vy nabídly zážitek, na který opravdu nikdy nezapomenete.

 

Nechte se vystřelit do vesmíru

Na své základně v Kalifornii společnost XCOR pilně připravuje nejinovativnější kosmické plavidlo, které kdy vzniklo. To s opakovaně použitelným a zažehnutelným systémem reakčního pohonu, který vás během několika mimořádně povznášejících minut vynese z planety Země na místo, které nazýváme vesmír.

 

Výlety do kosmu se stanou skutečností

Společnost Philips již brzy začne nabízet výlety do kosmu několika šťastným jedincům, aby tak oslavila sílu a divy inovace. Vždy jsme věřili v možnosti inovace proměnit lidské životy, a právě kvůli tomu naši výzkumníci a inženýři neustále inovují výrobky, které vyrábíme tady dole na Zemi. Ale nic se nemůže rovnat návalu vzrušení, který se vás zmocní, pokud vyhrajete cestu na kosmické lodi XCOR Lynx. Ta představuje skutečný vrchol inovace.

 

 Připojte se k výpravě a dozvíte se víc. Zůstaňte na příjmu.