Zpět
×

SPOLEČNOSTI PHILIPS A XCOR SPOJUJÍ SÍLY

Společně otevíráme dveře letům do vesmíru pro každého

Ve společnosti Philips pevně věříme v moc inovace. Naše vlastní vysoce inovativní výrobky zlepšují životy lidí všemi možnými způsoby již více než jedno století. Od osvětlení po přístroje do domácnosti, od zvukového vybavení po holicí strojky, od zařízení péče o tělo po špičkové lékařské vybavení – každý nový vynález společnosti Philips se zrodil ze semínka, kterému se říká inovace.

 

Troufalost snít

A právě kvůli tomu tak obdivujeme ostatní, kteří si také troufají snít, tvořit a inovovat. Lidi jako jsou vizionáři ve společnosti XCOR Space Expeditions se sídlem v Kalifornii, kteří zdokonalují kosmickou loď schopnou dopravit vás z povrchu planety 100 km do kosmu. Tým XCOR je rozhodnutý zpřístupnit lety do vesmíru veřejnosti, ne jen elitním kosmonautům. Jejich cílem je nabídnout neuvěřitelný zážitek v tom nejfuturističtějším dopravním prostředku. Abychom oslavili divy inovativního myšlení, rozhodli jsme se spojit se společností XCOR a nabídnout vám příležitost připojit se v této nové úžasné éře kosmického dobrodružství k pilotovi. Měli byste zájem o účast na testovacím letu?

 

Vítejte ve vesmíru

Partnerství mezi společnostmi Philips a XCOR Space Expeditions nám umožní nabídnout let do vesmíru několika málo šťastným lidem. Jedním z nich můžete být vy. Více o tom se dozvíte již brzy. Nápověda: bude k tomu nejspíš patřit předvedení vašich vlastních inovativních schopností nám a jiným pozemšťanům.

 

Od holicího strojku MoonShaver po holicí strojky Philips řady 9000

Mezitím můžete prozkoumat spojení mezi společností Philips a vesmírem přímo tady na Zemi. Věděli jste, že mezi vlastní inovace společnosti Philips patří holicí strojek MoonShaver, který byl uveden, když první člověk přistál na Měsíci? To bylo samozřejmě už před 50 lety, ale základem byl rotační systém holení, technologie, kterou jsme vynalezli a ze které se dnes stal nejoblíbenější systém holení na planetě.*

 

To nám samozřejmě nezabránilo inovovat bez ustání i nadále, abychom systém ještě vylepšili. Jen se podívejte na naše nejnovější inovaci: pokročilý nový strojek Philips S9000. Díky několika inovativním technologiím holí tak pohodlně a tak do hladka, jako nikdy předtím. A aby se zajistilo, že má opravdu nadzemský výkon, vyzkoušeli jsme o i při stavu beztíže. Chcete vědět o našich mezihvězdných aktivitách více? Připojte se k výpravě.

 

*Na základě prodejů výrobku