Zpět na přehled výrobků
Philips  Elektrický smeták 4,8 V FC6126/01

Už žádné ohýbání

Elektrický smeták FC6126/01

Lehce dosáhne na obtížná místa

Tento elektrický smeták Philips se výborně hodí pro rychlé čištění podlah: rychle rotující otočný kartáč snadno zachycuje nečistoty a snadno se ovládá. Smeták pracuje velmi potichu a díky ohebné násadě se snadno dostanete i do těžko přístupných míst.
1 699 Kč*
*Doporučená maloobchodní cena

Nejoblíbenější

Snadněji dosáhne pod nábytek

  • Ohebná násada

Snadno sbírá nečistoty

  • Rychle rotující otočný kartáč

Zelená síla, která vydrží déle

  • Baterie NiMH, šetrná k životnímu prostředí

Snadné čištění u stěn

  • Boční kartáče

Snadné vyprázdnění

  • Jedinečný systém pro odstraňování nečistot z přihrádky

Pohodlná rukojeť

  • Měkká rukojeť

Funkce

Ohebná násada

Ohebná násada zaručuje snadné čištění i na těžko dostupných místech. Už se nemusíte ohýbat, abyste uklidili místa pod nábytekem, smeták to udělá za vás.

Ohebná násada
Rychle rotující otočný kartáč

Rychle rotující otočný kartáč

Práci usnadňuje elektrický rotující kartáč, který automaticky sbírá nečistoty do samostatného zásobníku na nečistoty. Zapněte elektrický smeták a bez námahy odstraňte nečistoty, drobečky, vlasy apod. Dynamická rotace kartáče je bezpečná a účinná na každém typu tvrdých podlah nebo nízkých kobercích, které máte doma.

Baterie NiMH, šetrná k životnímu prostředí

Můžete se volně pohybovat, aniž by se vám do cesty dostal síťový kabel. Výkonné niklometalhydridové nabíjecí akumulátory umožňují až 50 minut čištění tvrdých podlah. Niklometalhydridové akumulátory jsou šetrné k životnímu prostředí. Znamená to, že neobsahují vysoce toxické látky a díky tomu jsou šetrnější k životnímu prostředí. Kromě toho mají tyto akumulátory delší výkon, který zaručuje dlouhodobě vysokou výkonnost zařízení.

Baterie NiMH, šetrná k životnímu prostředí
Boční kartáče

Boční kartáče

Boční kartáče umístěné na smetáku zajišťují dosažení dobrých výsledků při čištění u stěn. Kartáče přemístí nečistoty ze strany na přední stranu smetáku, takže rotační kartáč může zachytit všechny nečistoty.

Jedinečný systém pro odstraňování nečistot z přihrádky

Jedinečný systém manipulace s prachem zajišťuje snadné sbírání nečistot z podlahy do koše. Zásuvku na nečistoty lze otevřít jedním stisknutím tlačítka a její obsah můžete vyprázdnit přímo do koše, aniž byste se museli ohýbat nebo dotýkat nečistot.

Systém pro odstraňování nečistot z přihrádky
Měkká rukojeť

Měkká rukojeť

Měkká rukojeť zajišťuje pohodlné uchopení. Měkký gumový povrch je příjemný na dotek a umožňuje pevné uchopení, které potřebujete.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

FC6126/01