Zpět na přehled výrobků
Philips InStyle Stropní světlo Oculus 32200/31/16

Ozdobte svůj domov světlem

InStyle Stropní světlo 322003116

Opravdové potěšení pro vaši koupelnu. Toto bílé stropní svítidlo je dokonale vhodné pro celkové osvětlení koupelny. Poskytuje jasné úsporné světlo, které vám usnadní a zpříjemní všechny každodenní úkony v koupelně.

Nejoblíbenější

Pohoda ve vaší koupelně díky vysoce kvalitnímu světlu

  • V koupelně musíte hlavně dobře vidět
  • Různorodá řada aplikací

Ozdobte svou koupelnu bezpečným osvětlením

  • Ozdobte svůj koupelnu světlem
  • Krytí IP44, dokonale vhodné pro vaši koupelnu

Udržitelné řešení osvětlení

  • Svítidla s mimořádně dlouhou životností
  • Úspora energie

Funkce

Krytí IP44, dokonale vhodné pro vaši koupelnu

Toto koupelnové svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto koupelnové svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji a ideálně používaný v prostředí koupelen.

Krytí IP44 – bezpečné pro použití v koupelně
Svítidla s mimořádně dlouhou životností

Svítidla s mimořádně dlouhou životností

Tato řada nabízí řadu kompaktních a úsporných fluorescenčních svítidel určených pro celkové osvětlení koupelny. Jakmile některé svítidlo z řady InStyle do koupelny namontujete, můžete si přestat dělat starosti s výměnami nebo opravami, a navíc ušetříte energii i peníze.

Úspora energie

Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

Úspora energie

V koupelně musíte hlavně dobře vidět

Pokud chcete před zrcadlem dosáhnout dobrých výsledků, musíte dobře vidět. Z tohoto důvodu každé svítidlo obsahuje světelný zdroj vysoké kvality pro péči o vzhled bez starostí. Řada svítidel pro osvětlení koupelny využívá k zajišťování kvalitního světla nejnovější úspornou technologii, která poskytuje spoustu světla, přitom ale nijak neoslňuje.

Ozdobte svůj koupelnu světlem

Stylová a kvalitní konstrukce svítidel do koupelny InStyle bude ozdobou vaší koupelny. Odolné špičkové materiály (například leštěná ocel, hliník nebo sklo) jsou doplněny o pečlivou pozornost k nejmenším detailům, jako jsou například plynulé zaoblené hrany nebo opracované povrchy bez jakýchkoli výčnělků. Je to jednoduše řada vyznačující se moderním designem, elegantními ozdobnými prvky a čistým a prostým stylem.

Různorodá řada aplikací

Nabízíme širokou řadu nástěnných a stropních svítidel. Její součástí jsou velká stropní svítidla, která pohodlně a příjemně prosvětlí celou koupelnu. Kromě toho nabízíme nástěnná svítidla zajišťující čisté a jasné světlo bez stínů pro úkony před zrcadlem, které vyžadují přesnost – například holení, nanášení make-upu nebo nasazování kontaktních čoček.

Eco passport

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

32200/31/16