Zpět na přehled výrobků
Philips InStyle Nástěnné svítidlo Vanitas 34212/11/16

Ozdobte svůj domov světlem

InStyle Nástěnné svítidlo 342121116

moderní svítidlo pro osvětlení koupelny

Příspěvek k modernímu hranatému designu. Toto ohromující chromované nástěnné svítidlo poskytuje hřejivé bílé světlo, které je dokonale vhodné pro každodenní úkony v koupelně. Světlo můžete ztlumit a vytvořit ideální prostředí pro příjemnou koupel na konci dne.

Nejoblíbenější

Pohoda ve vaší koupelně díky vysoce kvalitnímu světlu

  • V koupelně musíte hlavně dobře vidět
  • Různorodá řada aplikací
  • Vysoce výkonná dioda LED
  • Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

Ozdobte svou koupelnu bezpečným osvětlením

  • Ozdobte svůj koupelnu světlem
  • Krytí IP44, dokonale vhodné pro vaši koupelnu

Udržitelné řešení osvětlení

  • Mimořádně dlouhá životnost
  • Úspora energie

Funkce

Vysoce výkonná dioda LED

Modul LED v tomto svítidle je jedinečné řešení vyvinuté společností Philips, které kombinuje 3 diody LED v syntetickém a hliníkovém krytu. Tato technika umožňuje dosáhnout optimálního světelného výkonu a 100% rovnoměrné barvy světla.

Vysoce výkonná dioda LED
Stmívatelné

Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

Nastavte intenzitu světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení (není součástí balení). Osvětlení koupelny tak můžete lépe nastavit podle svých požadavků a vytvořit v koupelně takovou atmosféru, jakou si přejete.

Krytí IP44, dokonale vhodné pro vaši koupelnu

Toto koupelnové svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto koupelnové svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji a ideálně používaný v prostředí koupelen.

Krytí IP44 – bezpečné pro použití v koupelně
Mimořádně dlouhá životnost

Mimořádně dlouhá životnost

Zdroj světla, kterému můžete důvěřovat. Svítidla Philips LED nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny/den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Se svítidly Philips LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

Úspora energie

Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

Úspora energie

V koupelně musíte hlavně dobře vidět

Pokud chcete před zrcadlem dosáhnout dobrých výsledků, musíte dobře vidět. Z tohoto důvodu každé svítidlo obsahuje světelný zdroj vysoké kvality pro péči o vzhled bez starostí. Řada svítidel pro osvětlení koupelny využívá k zajišťování kvalitního světla nejnovější úspornou technologii, která poskytuje spoustu světla, přitom ale nijak neoslňuje.

Ozdobte svůj koupelnu světlem

Stylová a kvalitní konstrukce svítidel do koupelny InStyle bude ozdobou vaší koupelny. Odolné špičkové materiály (například leštěná ocel, hliník nebo sklo) jsou doplněny o pečlivou pozornost k nejmenším detailům, jako jsou například plynulé zaoblené hrany nebo opracované povrchy bez jakýchkoli výčnělků. Je to jednoduše řada vyznačující se moderním designem, elegantními ozdobnými prvky a čistým a prostým stylem.

Různorodá řada aplikací

Nabízíme širokou řadu nástěnných a stropních svítidel. Její součástí jsou velká stropní svítidla, která pohodlně a příjemně prosvětlí celou koupelnu. Kromě toho nabízíme nástěnná svítidla zajišťující čisté a jasné světlo bez stínů pro úkony před zrcadlem, které vyžadují přesnost – například holení, nanášení make-upu nebo nasazování kontaktních čoček.

Eco passport

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

34212/11/16