Zpět na přehled výrobků
Philips 5500 series Smart LED TV 81 cm (32

Buďte součástí akce!

5500 series Smart LED TV 32PFL5507K/12

Užijte si 3D a Smart TV

Objevte svět plný zážitků se Smart LED 3D televizorem Philips 32PFL5507. Užijte si skvělý LED obraz v rozlišení Full HD a nekonečné možnosti technologie Smart TV Plus a vstupte do světa 3D!
14 499 Kč*
*Doporučená maloobchodní cena

Nejoblíbenější

Užijte si svět obsahu s technologií Smart TV Plus

 • Integrované Wi-Fi pro bezdrátové použití technologie Smart TV
 • Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV
 • Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice
 • Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií SimplyShare
 • Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

Vaše zábava ve vynikajícím detailu

 • Funkce 3D Clarity 400 pro strhující zážitek s 3D obrazem v rozlišení Full HD
 • Užívejte si jakýkoli 2D obsah v dokonalém 3D pouhým stisknutím tlačítka
 • Jedinečný režim hraní dvou hráčů na celé obrazovce pro 2D hry
 • Televizor Full HD TV s technologií Pixel Plus HD pro lepší detaily a jas
 • Vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem
 • 400Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu


Funkce

Integrované Wi-Fi pro bezdrátové použití technologie Smart TV

S integrovaným Wi-Fi v televizoru Philips máte doma bezdrátový přístup ke světu plnému obsahu se Smart TV.

Integrované Wi-Fi
Net TV – online aplikace

Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

Půjčujte si filmy přímo z online videopůjčoven, sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací se službou Net TV. Můžete také brouzdat po internetu.

Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

Ovládejte svůj televizor co nejsnadněji a nejpohodlněji. Chcete-li ovládat aplikaci Smart TV, stačí připojit bezdrátovou klávesnici nebo použít smartphone či tablet.

Zachovejte si přehled
SimplyShare TV

Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií SimplyShare

Sdílejte fotky, hudbu a filmy prostřednictvím technologie SimplyShare z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a vychutnejte si je na velké obrazovce.

Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

Nahrajte si živé digitální vysílání na zařízení USB zapojené do vašeho televizoru Philips nebo pozastavte obsah, kdykoli si chcete udělat přestávku, a pokračujte ve sledování, kdykoli chcete. Použijte funkci elektronický programový průvodce (EPG) k nalezení svých oblíbených televizních programů a jednoduše si nastavte své oblíbené nahrávky. Nyní můžete sledování televize naplánovat podle sebe.

Program
3D Clarity 400

Funkce 3D Clarity 400 pro strhující zážitek s 3D obrazem v rozlišení Full HD

Užívejte si na televizoru Philips strhující 3D obraz v rozlišení Full HD. Funkce 3D Clarity 400 využívající technologii aktivního 3D nabízí bezkonkurenční zážitek ze sledování 3D obrazu ve vysokém rozlišení. Můžete dokonce převádět jakýkoli 2D obsah do živého a dokonalého 3D.

Užívejte si jakýkoli 2D obsah v dokonalém 3D pouhým stisknutím tlačítka

Sledujte celou svou sbírku filmů v živém a dokonalém 3D – dokonce i klasické staré černobílé filmy. Philips nabízí převod jakéhokoli 2D obsahu ve vysoké kvalitě v reálném čase pouhým stisknutím tlačítka. Zaručuje, že se titulky budou zobrazovat v konstantní hloubce a nebude docházet k chybám jako zobrazení pozadí na popředí.

3D konverze
Herní zážitek v celoobrazovkovém režimu pro dva hráče

Jedinečný režim hraní dvou hráčů na celé obrazovce pro 2D hry

Díky 3D brýlím Philips váš televizor umožňuje jedinečný zážitek z hraní dvou hráčů na celé obrazovce. U 2D her pro dva hráče je obrazovka obvykle rozdělena na dvě poloviny. Technologie 3D však umožňuje jediným stisknutím tlačítka, aby si oba hráči současně užívali hraní ve 2D na celé obrazovce.

Televizor Full HD TV s technologií Pixel Plus HD pro lepší detaily a jas

Technologie Pixel Plus HD nabízí jedinečnou kombinaci dokonalé ostrosti, přirozených detailů, živých barev a hladkého přirozeného pohybu. Čistý a zcela ostrý obraz zajišťuje systém, který detekuje a redukuje veškeré artefakty a šum nacházející se ve zdrojovém signálu, ať již pochází z multimediálního zařízení nebo se jedná o běžný televizní signál či dokonce o vysoce komprimovaný formát HD.

Pixel Plus HD
Full HD LED TV

Vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem

Nejpokročilejší světelná technologie LED v tomto Full HD LED televizoru kombinuje atraktivní minimalistický design s úžasnou kvalitou obrazu a také s nejnižší spotřebou energie ve své kategorii. Navíc světelná technologie LED neobsahuje žádné nebezpečné materiály. Díky podsvícení LED si můžete vychutnat nízkou spotřebu energie, vysoký jas, neuvěřitelný kontrast a ostrost i živé barvy.

400Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

Standard 400Hz Perfect Motion Rate (PMR) přináší mimořádnou ostrost pro jasný a živý obraz v rychlých akčních filmech. Nový standard Philips PMR představuje kombinaci viditelných efektů displeje s nejrychlejší obnovovací frekvencí, funkce HD Natural Motion a unikátního vzorce zpracování, pro bezkonkurenční ostrost pohybu.

400Hz Perfect Motion Rate

* Net TV: Pro kompletní nabídku služeb ve vaší zemi navštivte webové stránky www.philips.com/smarttv.

* Nahrávání na zařízení USB funguje pouze u digitálních kanálů s podporou elektronického programového průvodcem (IP-EPG), funkce může být omezena na určité země a kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou proti kopírování vysílaného obsahu (CI+). Je nutné připojení k internetu.

* Splňuje požadavky označení DivX Certified®, umožňuje přehrávání videa DivX® až do rozlišení HD 1080p, včetně prémiového obsahu.

* Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.

* Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.

* Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.

* 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích

* Zařízení je vhodné pro příjem maďarského pozemního vysílání digitální televize s otevřeným přístupem

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

32PFL5507K/12