Vítejte. Čekali jsme vás.

Televizor Philips

Zažijte s námi vytváření nového významu televize prostřednictvím designu, služby Smart TV a inteligentní interakce

Procházejte a objevujte

Prohlédněte si naše ocenění
Vítězný Ultra HD TV

Smart TV

Proč televizor jen sledovat, když máte k dispozici také celý svět online zábavy, informací a sociálních sítí v pohodlí obývacího pokoje?

Televizor Philips Smart TV vám umožní vychutnat si online sledování a nepřeberné množství online aplikací, procházet internet, půjčovat si filmy, být stále v kontaktu prostřednictvím Facebooku a Twitteru…a ještě mnohem více.

Přečtěte si více Zavřít Zobrazit televizory Smart TV Přehrávání videa

Doporučení videí a vyhledávací panel

Už nikdy neřeknete „dnes není v televizi nic, co by se mi líbilo“.

Naše oblast doporučení obsahuje speciální návrhy vycházející z vašich preferencí sledování a náš vyhledávací panel vám umožní snadno vyhledat oblíbený videoobsah a aplikace Smart TV: vždy je tu něco nového, na co se můžete těšit.

Aplikace

Můžete snadno vybrat, uspořádat a užívat si aplikace, které si zvolíte. Od aplikací pro životní styl, jako je například Skype, Twitter, Facebook a YouTube až po video na vyžádání, online TV, hraní, aplikace pro zprávy a předpovědi počasí – přístup k online světu v televizoru ještě nikdy nebyl snazší.

Služba Skype

Obohaťte své hovory o nový rozměr a sdílejte sví zážitky s lidmi, na nichž vám záleží, ať se nacházejí kdekoli. Díky aplikaci Skype v televizoru můžete uskutečňovat normální hovory i videohovory na velké obrazovce. Jednoduše zkontrolujte, zda je váš televizor vybaven integrovanou kamerou nebo zda je nutná kamera volitelná.

Služba Smart TV Cloud

Aplikace Cloud TV na ovládacím panelu Smart TV poskytuje přístup ke stovkám televizních kanálů pouze prostřednictvím internetového připojení. Umožňuje vám ukládání a přístup k oblíbeným videím, fotografiím, hudbě a dalšímu obsahu online ve službě Cloud, a nabízí svobodu přizpůsobovat zážitky prostřednictvím určení vlastních televizních kanálů.

Je to jako kdybyste byli majitelem vlastní televizní stanice.

Aplikace Cloud TV

Aplikace Cloud TV a připojení Wi-Fi: pro přístup ke stovkám bezplatných i placených kanálů ve službě Cloud nic víc nepotřebujete*. Jakmile si vyberete kanály, které se vám nejvíce líbí, můžete přizpůsobit svůj účet vytvořením vlastní části Můj kanál v rámci aplikace.

*Dostupnost televizních kanálů se v jednotlivých zemích liší

Aplikace Cloud Explorer

Zobrazte si své fotografie, videa a poslouchejte hudbu prostřednictvím aplikace Cloud Explorer ve svém televizoru… nebo v jakémkoli televizoru využívajícím tuto aplikaci. Jednoduše otevřete aplikaci Cloud Explorer ve službě Cloud TV, přihlaste se ke svému účtu úložiště Cloud a můžete si vychutnat libovolný obsah uložený ve službě Cloud. Je to opravdu prosté.

Inteligentní interakce

Váš televizor. Váš dům. Vaše zážitky.

Interakce s televizorem po celém domě.

Sdílejte obsah chytrého zařízení s televizorem, mezi dvěma televizory u vás doma nebo dokonce z televizoru do chytrého zařízení. Vždy rozhodujete vy.

Přečtěte si více Zavřít Zobrazit televizory Smart TV
iphone, ipod, ipad, tv
 • Design

  Vítejte ve světě nového designu televize.

  Televizor Philips TV překročil hranice tradiční televize a nově definoval způsob, jakým se na ni díváme – a také na to, jak vypadá. Již navždy.

  Počínaje koncepcí a konče vývojem jsme nalezli krásu i v těch nejmenších detailech. Vytváříme souznění vášně, kreativity a autentických materiálů a přinášíme podoby designu, rámů a stojanů, které vylepší váš interiér a váš životní styl.

  Přečtěte si více Zavřít Zobrazit všechny televizory Přehrávání videa
 • Bez rámu znamená více

  Čím tenčí jsou rámy našich televizorů, tím lépe se integrují do vašeho interiéru. Protože někdy udělá největší dojem právě to, co není vidět.

  Přečtěte si více Zavřít Zobrazit všechny televizory
 • Stojany

  Stojany jsme navrhli tak, aby televizory vypadaly lehčí a zdálo se, že plují. Výsledek? Televizory, které jsou elegantní a krásné v každém detailu.

  Přečtěte si více Zavřít Zobrazit všechny televizory
 • Materiály a povrchová úprava

  Počínaje autentickými materiály přes neutrální a po klasické barevné kombinace – používané kvalitní materiály a povrchové úpravy jsou speciálně vybrány tak, aby zajistily nádhernou integraci ve vašem interiéru.

  Přečtěte si více Zavřít
  Zobrazit všechny televizory
 • Technologie
  Ultra HD

  Ocenění EISA Award

  Vycházíme z tradic oceňované kvality obrazu Philips, ale zašli jsme ještě čtyřikrát dále: přinášíme vám svou nejnovější oceňovanou inovaci, a to je televizor Philips Ultra HD, disponující čtyřnásobným rozlišením oproti běžnému televizoru Full HD.

  Více než 8 milionů pixelů a naše jedinečná technologie zvýšení rozlišení Ultra Resolution vám umožní zažít lepší obraz bez ohledu na to, jaký je původní obsah. Vychutnejte si lepší ostrost, větší vnímání hloubky, vynikající kontrast, plynulý, přirozený pohyb a bezchybné detaily. Je to okno do nového světa.

  A nejsme sami, komu to připadá opravdu skvělé. Výsledkem bylo udělení ocenění Nejlepší evropský televizor Ultra HD roku 2013. Podívejte se, jaký je rozdíl v zážitcích.

  Přečtěte si více Zavřít Objevte rozlišení Ultra Zobrazit všechny televizory
  Naše nejnovější inovace, technologie kvality obrazu Ultra Pixel HD, nastoluje zcela novou úroveň kvality obrazu.
  Algoritmy zpracování kvality obrazu převádějí veškerý vstupní obraz na nejlepší rozlišení Ultra HD přímo na vaší obrazovce. A výsledek? Ať sledujete video online nebo nativní obsah Ultra HD, zažijete to nejlepší, co ostrost Ultra HD nabízí.
 • Průkopníci v kvalitě obrazu

  Je docela dobře možné, že první televizor, který jste viděli, byl Philips. Ve skutečnosti to nejspíš byl vůbec první televizor, který viděli vaši prarodiče. Jsme průkopníky v televizním průmyslu od 40. let minulého století a stavíme na své tradici vycházející z mimořádných inovací a vynikající kvality obrazu.

  A právě od doby, kdy jsme uvedli na trh svůj první televizor, si klademe za cíl přinášet vám ty nejvíce smysluplné inovace, jakých lze dosáhnout. Takže nezáleží na tom, zda sledujete televizní vysílání, prohlížíte internet nebo hrajete hry: zažijete naši nejčistší, nejostřejší, nejplynulejší a nejpůsobivější kvalitu obrazu, jakou jsme dosud vytvořili. Zažijte tradici skrytou za současnou oceňovanou kvalitou obrazu značky Philips.

  Přečtěte si více Zavřít Zobrazit všechny televizory Přehrávání videa
  Aktivovat zvětšení
  lupa
 • robot letí doprava robot letí doleva
  televizor robot vstupuje do televizoru

  Technologie PMR – uvidíte každý detail

  Nebylo by skvělé, kdyby byly akční scény v televizoru ještě realističtější? Nyní, díky technologii Perfect Motion Rate od společnosti Philips, tomu tak je.

  Technologie Perfect Motion Rate představuje výsledné spojení jedinečného zpracování obrazu, počtu snímků za sekundu, dokonalých funkcí stmívání a technologie podsvícení. Vyšší číslo PMR pro vás znamená vynikající obraz.

  Přečtěte si více Zavřít Přehrávání videa
 • Pohyb
  Kontrast
  Barva
  Ostrost
  Ultra 900 Hz PMR
  Výkon zpracování 4 miliardy pixelů
  Mimořádná ostrost pohybu a dokonale plynulý pohyb
  Dokonalý kontrast: 2 000 000 : 1
  Dynamický kontrast v 6 400 různých zónách
  Nejhlubší černé a nejjasnější bílé zdokonalují detaily v jasných a tmavých scénách
  Dokonalá barva: 2,250 bilionu barev
  Živoucí barvy s ultrabarevnými odstíny a přirozenými tóny pleti a běloby
  Dokonalá ostrost a opravdové, přirozené detaily
  Dokonalý pohyb: 1 400Hz PMR
  Výkon zpracování 2 miliardy pixelů
  Mimořádná ostrost pohybu a dokonale plynulý pohyb
  Dokonalý kontrast: 2 000 000 : 1
  Dynamický kontrast v 6 400 různých zónách
  Nejhlubší černé a nejjasnější bílé zdokonalují detaily v jasných a tmavých scénách
  Dokonalá barva: 2,250 bilionu barev
  Živoucí barvy s ultrabarevnými odstíny a přirozenými tóny pleti a běloby
  Vynikající rozlišení: obrysy ostré jako žiletka a jemné detaily
  Ultra pohyb: 800Hz PMR
  Výkon zpracování 1 miliardy pixelů
  Mimořádná ostrost pohybu a přirozeně plynulý pohyb
  Ultra kontrast: 500 000 : 1
  Dynamický kontrast v 6 400 různých zónách
  Nejhlubší černé a nejjasnější bílé
  Dokonalá barva: 4 biliony barev
  Živoucí barvy s mega barevnými tóny
  Vynikající rozlišení: obrysy ostré jako žiletka a jemné detaily
  Mega pohyb: 200Hz PMR
  Extrémní ostrost pohybu
  Ultra kontrast: 500 000 : 1
  Dynamický kontrast v 6 400 různých zónách
  Nejhlubší černé a nejjasnější bílé
  Mega barvy: 69 miliard barev
  Živoucí barvy
  Zdokonalená ostrost: obrysy ostré jako žiletka
  Zdokonalený pohyb: 100Hz PMR
  Zlepšená ostrost pohybu
  Mega kontrast: dynamický kontrast 500 000 : 1
  Nejhlubší černá
  Mega barvy: 69 miliard barev
  Živoucí barvy
  Zdokonalená ostrost: obrysy ostré jako žiletka

  Zpracování kvality obrazu

  Užijte si mimořádně čistý obraz z jakéhokoli zdroje.

  Naše pokročilé zpracování obrazu se zaměřuje na čtyři prvky, které oko vnímá: pohyb, kontrast, barvu a ostrost.

  Zpracování kvality obrazu digitálně upravuje a optimalizuje kvalitu obrazu tak, aby zajistilo obraz ostrý jako břitva s neuvěřitelnými barvami, detaily a hloubkou – pokaždé a z jakéhokoli zdroje. Ať sledujete online video nebo film ve vysoké kvalitě na disku Blu-ray, vychutnáte si obojí.

  Přečtěte si více Zavřít Zobrazit všechny televizory

  Ultra Pixel HD

  Naše nejnovější inovace, technologie kvality obrazu Ultra Pixel HD, nastoluje zcela novou úroveň kvality obrazu. Algoritmy zpracování kvality obrazu převádějí veškerý vstupní obraz na nejlepší rozlišení Ultra HD přímo na vaší obrazovce. A výsledek? Ať sledujete video online nebo nativní obsah Ultra HD, zažijete to nejlepší, co ostrost Ultra HD nabízí.

  Zobrazit všechny televizory Přečtěte si více Zavřít

  Perfect Pixel HD

  Nabízí náš dosud nejpokročilejší obraz bez blikání s bezkonkurenční ostrostí a čistotou. Každý pixel obrazu je upraven, aby lépe splýval s okolními pixely. Výsledkem je jedinečné spojení ostrosti, přirozeného detailu, živých barev, špičkového kontrastu a plynulého, přirozeného pohybu.

  Zobrazit všechny televizory Přečtěte si více Zavřít

  Pixel Precise HD

  Odrazili jsme se od úspěšné technologie Pixel Plus a povznesli kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení na novou úroveň. Díky technologii Super Resolution – dalšího stupně ostrosti pohybu a propracovaných detailů – nabízíme nejlepší televizní obraz v rozlišení Full HD bez ohledu na obsah. Ať už se tedy díváte na online video nebo sledujete film ve vysoké kvalitě z disku Blu-ray, pokaždé to bude skvělý zážitek.

  Zobrazit všechny televizory Přečtěte si více Zavřít

  Pixel Plus HD

  Naše pokročilá technologie pro zpracování digitálního obrazu zvyšuje ostrost pohybu a nabízí úchvatný kontrast. A co to znamená pro vás? Obraz ostrý jako břitva s neuvěřitelnými detaily a hloubkou, a to pokaždé a z jakéhokoli zdroje.

  Zobrazit všechny televizory Přečtěte si více Zavřít

  Technologie Digital Crystal Clear

  Vychutnejte si mimořádně čistý obraz z jakéhokoli zdroje. Tento balíček obrazových inovací digitálně přizpůsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu pro dosažení optimální úrovně kontrastu, barvy a ostrosti.

  Zobrazit všechny televizory Přečtěte si více Zavřít
 • Funkce 3D Max

  Dokonalý 3D zážitek

  Technologie Philips 3D Max přináší úchvatný, živoucí obraz ve 3D s rozlišením Full HD: provádí totiž inteligentní synchronizaci signálů odesílaných mezi vašimi brýlemi 3D Max s napájením na baterie a televizorem Smart 3D Full HD…a to vše během pouhého mžiknutí oka. V kombinaci s technologií Ambilight se jedná o dokonalý zážitek z filmového sledování u vás doma.

  Easy 3D

  Nejpohodlnější 3D zážitek

  Technologie Philips Easy 3D vám umožní dopřát si hodiny pohodlného sledování díky pasivní 3D technologii a brýlím Easy 3D, které zajišťují hloubku a bezchybnou kvalitu obrazu i maximální pohodlí bez náznaků blikání. A ve spojení s technologií Ambilight je zážitek ještě lepší.

  Převod 2D na 3D

  Převeďte si 2D obsah na úchvatné 3D zážitky

  Sledujte celou svou filmovou sbírku v živoucím a bezchybném 3D – dokonce i černobílou klasiku. Vysoce kvalitní převod jakéhokoli 2D obsahu na 3D zajistí stálou hloubku zobrazení detailů, jako jsou například titulky. A protože k převodu dochází v reálném čase, nemusíte nikdy na nic čekat!

  Nastavení hloubky 3D

  3D podle vašich představ

  Každý vnímá 3D jinak. Právě proto vám společnost Philips nabízí možnost přizpůsobit si úroveň 3D hloubky podle osobních požadavků. Jedinečné úpravy vám umožní zvolit úroveň 3D efektu, který vám nejvíce vyhovuje, a zajistí to nejpohodlnější sledování právě pro vaše oči.

  3D televizory

  Některé věci si nejlépe užijete v pohodlní obývacího pokoje.

  Ocitnout se uprostřed rychlé automobilové honičky nemusí být ideál zábavy pro každého, ale vyzkoušet totéž ve 3D tím ideálem opravdu je. Ucítíte na tvářích nárazy vzduchu a budete cítit, jak si vítr pohrává s vašimi vlasy – a to vše v pohodlí vašeho domova.

  Zavřít Přečtěte si více Zobrazit všechny 3D televizory

Ambilight

Oživte sledování

Technologie Ambilight na rozdíl od tradičního televizoru vytváří jemnou atmosférickou záři, která přesně sleduje dění na obrazovce a vytváří ještě poutavější zážitek ze sledování.

Můžete dokonce upravit intenzitu účinku na sledování a naprogramovat funkci Ambilight tak, aby fungovala dokonale bez ohledu na to, proti jaké barvě stěny je umístěna: dokáže tedy splynout s jakýmkoli interiérem.

Přečtěte si více Zavřít Zobrazit televizory s technologií Ambilight Přehrávání videa
Kliknutím sem vyzkoušejte
Funkce Ambilight: ZAPNUTO (třístranný) / ZAPNUTO (čtyřstranný) / VYPNUTO

Prohlížeč aplikací

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam diam urna, placerat at commodo vel, pellentesque eget dolor. Curabitur non libero ac velit iaculis interdum. Vestibulum id ligula magna. Sed porta bibendum orci nec sagittis. Aliquam nec metus justo. Morbi quis massa eu leo suscipit eleifend. Quisque condimentum, enim quis rutrum gravida, turpis augue ultrices ipsum, in vehicula magna nisi at nulla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Proin tincidunt condimentum nibh non porttitor. Aliquam sit amet sem quam, vel facilisis velit. Morbi sed felis felis. Nunc a aliquet lorem. In ac dui augue. Suspendisse potenti. Donec tincidunt rutrum posuere. Integer egestas elit quis nisi accumsan vitae suscipit mauris tincidunt.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus in risus sem. Aenean ut lorem vitae nisi dapibus fringilla quis in diam. Donec ullamcorper libero non ligula consequat elementum vitae ut libero. Quisque vulputate rutrum mi at consequat. Praesent volutpat, nunc sit amet congue blandit, felis metus rutrum nisl, a dictum purus quam at neque. Pellentesque vehicula elementum tempor.

Eens iets anders proberen!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam diam urna, placerat at commodo vel, pellentesque eget dolor. Curabitur non libero ac velit iaculis interdum. Vestibulum id ligula magna. Sed porta bibendum orci nec sagittis. Aliquam nec metus justo. Morbi quis massa eu leo suscipit eleifend. Quisque condimentum, enim quis rutrum gravida, turpis augue ultrices ipsum, in vehicula magna nisi at nulla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Proin tincidunt condimentum nibh non porttitor. Aliquam sit amet sem quam, vel facilisis velit. Morbi sed felis felis. Nunc a aliquet lorem. In ac dui augue. Suspendisse potenti. Donec tincidunt rutrum posuere. Integer egestas elit quis nisi accumsan vitae suscipit mauris tincidunt.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus in risus sem. Aenean ut lorem vitae nisi dapibus fringilla quis in diam. Donec ullamcorper libero non ligula consequat elementum vitae ut libero. Quisque vulputate rutrum mi at consequat. Praesent volutpat, nunc sit amet congue blandit, felis metus rutrum nisl, a dictum purus quam at neque. Pellentesque vehicula elementum tempor.

Zavřít

Kategorie televizoru

Výběr televizoru je osobní záležitost. Ať si zvolíte sledování filmu nebo chcete procházet internet,
máme dokonalý televizor Smart TV pro vaše potřeby…a pro váš interiér.
*Specifikace závisejí na konkrétní zemi a modelu televizoru.

 • 9000

  • Rozlišení Ultra HD
  • Ambilight, třístranný
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • Ultra 900 Hz PMR
  • Služba Skype
  • Certifikace Wi-Fi
 • DesignLine

  • Ambilight, třístranný
  • Smart TV
  • Funkce 3D Max
  • 1400Hz PMR
  • Služba Skype
  • Certifikace Wi-Fi
 • Elevation

  • Ambilight, čtyřstranný
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 900Hz PMR
  • Ultratenký
  • Certifikace Wi-Fi
 • 8000

  • Ambilight, třístranný
  • Smart TV
  • Funkce 3D Max
  • 1400Hz PMR
  • Integrovaný fotoaparát
  • Certifikace Wi-Fi
 • 7000

  • Ambilight, třístranný
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 700Hz PMR
  • Integrovaný fotoaparát
  • Certifikace Wi-Fi
 • 6000

  • Ambilight, dvoustranný
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 500Hz PMR
  • Služba Skype
  • Certifikace Wi-Fi
 • 5000

  • Ambilight, dvoustranný
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 300Hz PMR
  • Služba Skype
  • Certifikace Wi-Fi
 • 4000

  • Smart TV*
  • 3D Max*
  • 200Hz PMR
  • Skype*
  • Wi-Fi Certified*
 • 3000

  • Smart TV*
  • 100Hz PMR
  • ClearSound
  • Full HD LED
 • Malé obrazovky

  • 200Hz PMR*
  • ClearSound
  • LED
  • Televizor 3D Smart LED TV řady DesignLine

   Jiný na první pohled
   46", 55"
  • Ultratenký LED televizor Ultra HD Smart řady 9000

   Oceněný výkon
   65"
  • Ultratenký LED televizor Ultra HD Smart řady 9000

   Nová definice rozlišení
   84"
  • Ultratenký LED televizor Ultra HD Smart řady 9000

   LED televizor Ultra HD s funkcí Ambilight

   Zažijte dokonalý výkon a zřetelnost s televizorem Ultra HD řady Philips 9000. Náš systém Ultra HD Pixel využívá šestijádrové zpracování a poskytuje tak neuvěřitelně ostrý obraz při zobrazení nativního obsahu 4K i převedeného obsahu Full HD.

  • Ultratenký LED televizor Ultra HD Smart řady 9000

   LED televizor Ultra HD s funkcí Ambilight

   Zažijte dokonalý výkon a zřetelnost s televizorem Ultra HD řady Philips 9000. Náš systém Ultra HD Pixel využívá šestijádrové zpracování a poskytuje tak neuvěřitelně ostrý obraz při zobrazení nativního obsahu 4K i převedeného obsahu Full HD.

  • Již brzy

   Ultratenký LED televizor Elevation

   Skvělý nápad byl ještě vylepšen
   60"
  • Ultratenký LED televizor Elevation

   Ultratenký LED televizor se čtyřstrannou funkcí Ambilight XL

   Vychutnejte si dosud nejvíce pohlcující zážitek s HD LED televizorem Elevation. Čtyřstranná funkce Ambilight XL vytváří dojem, že televizor pluje na světelné záři. A bez ohledu na to, zda si zvolíte upevnění na zeď nebo využijete náš inovativní průhledný stojan, je kombinace mimořádně tenkých rozměrů a autentických materiálů předurčena k nebývalé působivosti.

  • Televizory 3D Smart LED TV řady 8000

   Zábava o stupeň výše
   40", 46", 55"
  • Televizory 3D Smart LED TV řady 8000

   Vysoce výkonný LED TV s funkcí Ambilight

   Bezkonkurenční výkon spočívá v detailech: vysoce výkonné televizory Philips řady 8000 předvídají vaše potřeby a přání prostřednictvím úplné integrace dokonalé technologie do jednoho elegantního přístroje – vašeho televizoru.

  • Televizory 3D Smart LED TV řady 7100

   Nová definice stylu a inovace
   42", 47", 55"
  • Televizory 3D Smart LED TV řady 7000

   Nová definice stylu a inovace
   42", 47", 55"
  • Televizory 3D Smart LED TV řady 7100

   Mimořádně tenký LED televizor s funkcí Ambilight

   Dodejte svému životu nový rozměr s televizorem 3D Smart LED TV řady 7100 od společnosti Philips. Buďte stále v kontaktu díky integrované kameře a aplikaci Skype™ nebo se nechte pohltit sledováním v Easy 3D a třístrannou funkcí Ambilight. Váš televizor – vaše volba.

  • Televizory 3D Smart LED TV řady 7000

   Mimořádně tenký LED televizor s funkcí Ambilight

   Dodejte svému životu nový rozměr s televizorem 3D Smart LED TV řady 7000 od společnosti Philips. Buďte stále v kontaktu díky integrované kameře a aplikaci Skype™ nebo se nechte pohltit sledováním v Easy 3D a třístrannou funkcí Ambilight. Váš televizor – vaše volba.

  • Televizory 3D Smart LED TV řady 6000

   Krásný a chytrý
   42", 47", 55", 60"
  • Televizory 3D Smart LED TV řady 6000

   Mimořádně tenký LED televizor s funkcí Ambilight

   Obohaťte své zážitky ze sledování o nový rozměr s televizorem 3D Smart LED TV řady 6000 od společnosti Philips. Nenechte se zmást tenkým designem – je nabitý funkcemi, jako je například služba Skype™, Easy 3D, oboustranná funkce Ambilight a další.

  • Televizory 3D Smart LED TV řady 5000

   Cesta za obrazovku
   32", 42", 47", 50"
  • Televizory 3D Smart LED TV řady 5000

   Televizor 3D Smart LED TV s technologií Ambilight

   Ponořte se zcela do dění, ať online nebo offline, s televizory 3D Smart LED TV řady 5000 od společnosti Philips, vybavenými technologií Ambilight. Vychutnejte si živoucí kvalitu rozlišení Full HD LED, nekonečné možnosti služby Smart TV a naše dosud nejpohodlnější zážitky ze 3D.

  • Ultratenký LED televizor 3D Smart řady 4900

   Zážitky zblízka a osobně
   32", 42", 47", 50"
  • Televizory 3D Smart LED TV řady 4500

   Zážitky zblízka a osobně
   32", 40", 46", 55"
  • Televizory 3D LED TV řady 4300

   Radši si držte popkorn
   32", 40", 46", 55"
  • Tenký 3D LED televizor Smart řady 4390

   Radši si držte popkorn
   39", 47"
  • Televizory Smart LED TV řady 4200

   Zjistěte, jak vykročit za hranice sledování
   32", 39", 42", 46", 50"
  • Řada 4900

   Zažijte ultratenký 3D LED televizor Smart

   Buďte součástí děje – online nebo offline – s televizory 3D Smart LED TV řady 4908 od společnosti Philips. Jsou vybaveny technologií Pixel Plus HD a umožní vám vychutnat si skvělé 3D a celý svět online obsahu v čistých, živých detailech. Díky integrované funkci Wi-Fi je připojování naprosto bez námahy.

  • Televizory 3D Smart LED TV řady 4500

   Zažijte 3D Smart LED TV

   Buďte součástí děje – online nebo offline – s televizory 3D Smart LED TV řady 4500 od společnosti Philips. Jsou vybaveny technologií Pixel Plus HD a umožní vám vychutnat si skvělé 3D a celý svět online obsahu v čistých, živých detailech. Díky integrované funkci Wi-Fi je připojování naprosto bez námahy.

  • Tenký 3D LED televizor Smart řady 4390

   Tenký 3D LED televizor s adrenalinem

   Zažijte zábavu ve skvělé kvalitě LED na 3D LED televizoru Philips řady 4398. Systém Pixel Plus HD zaručuje, že váš oblíbený obsah 3D ožije se všemi detaily.

  • Televizory 3D LED TV řady 4300

   Televizor 3D LED TV s adrenalinem navíc

   Zažijte zábavu ve skvělé kvalitě LED s televizory 3D LED TV řady 4300 od společnosti Philips. Jsou vybaveny technologií Pixel Plus HD a oživí váš 3D obsah živoucími detaily.

  • Televizory Smart LED TV řady 4200

   Připojte se s televizorem Smart LED TV

   Dopřejte si snadné připojení ke světu online obsahu díky televizoru Smart LED TV řady 4200 od společnosti Philips, který nabízí integrovanou funkci Wi-Fi. Vychutnejte si mimořádně čistý, živoucí obraz z libovolného zdroje díky technologii Digital Crystal Clear. Zažijte pocit připojení k zábavě.

  • Televizory Smart LED TV řady 3200

   Zjistěte, jak vykročit za hranice sledování
   32", 39", 40", 46"
  • Tenký LED televizor Full HD řady 3100

   Neomezená zábava
   81 cm (32") HD, 81 cm (32") FHD, 99 cm (39"), 102 cm (40"), 107 cm (42"), 119 cm (47")
  • LED TV řady 3100

   Neomezená zábava
   50"
  • Televizory LED TV řady 3000

   Neomezená zábava
   32", 39", 40"
  • Televizory Smart LED TV řady 3200

   Připojte se s televizorem Smart LED TV

   Prozkoumejte celý svět online obsahu díky televizoru Smart LED TV řady 3200 od společnosti Philips, který nabízí integrovanou funkci Wi-Fi. Vychutnejte si mimořádně čistý, živoucí obraz z libovolného zdroje díky technologii Digital Crystal Clear. Zažijte pocit připojení k zábavě.

  • Tenký LED televizor Full HD řady 3100

   Zažijte televizory LED TV

   Vychutnejte si ostrý a čistý obraz s LED televizorem Philips Full HD řady 3188 s technologií Digital Crystal Clear. Tato řada představuje kombinaci živoucího obrazu, skvělého zvuku a minimalistického designu televizoru. Pořiďte si jeden domů a zajistěte si nezapomenutelné divácké zážitky.

  • LED TV řady 3100

   Zažijte televizory LED TV

   Vychutnejte si ostrý, čistý obraz s televizorem Full HD LED TV řady 3100 od společnosti Philips, vybaveného technologií Digital Crystal Clear. Tato řada představuje kombinaci živoucího obrazu, skvělého zvuku a minimalistického designu televizoru. Pořiďte si jeden domů a zajistěte si nezapomenutelné divácké zážitky.

  • Televizory LED TV řady 3000

   Zažijte televizory LED TV

   Užijte si sledování televizoru LED TV řady 3000 od společnosti Philips, vybaveného technologií Digital Crystal Clear, která nabízí mimořádně živý obraz a minimalistický design televizoru. Pořiďte si jeden domů a prožijte nezapomenutelný zážitek ze sledování v jakýchkoli prostorách.

  • Televizor LED TV s malou obrazovkou řady 4200

   Zábava do jakéhokoli prostoru
   56 cm (22") FHD, 61 cm (24") HD
  • Televizor Full HD LED TV s malou obrazovkou řady 4000

   Malá obrazovka – velké možnosti
   56 cm (22") FHD, 61 cm (24") HD
  • LCD televizor s malou obrazovkou řady 3100

   Neomezená zábava
   51 cm (20") HD, 56 cm (22") FHD, 61 cm (24") HD
  • Televizor Full HD LED TV s malou obrazovkou řady 2900

   Zábava, která ladí s vaším životním stylem
   48 cm (19") HD, 56 cm (22") FHD, 61 cm (24") HD, 66 cm (26") HD
  • Televizor LED TV s malou obrazovkou řady 4200

   Televizor Smart LED TV, který se hodí k vašemu životnímu stylu

   Dopřejte si snadné připojení ke světu online obsahu díky televizoru Smart LED TV řady 4200 od společnosti Philips, který nabízí integrovanou funkci Wi-Fi. Vychutnejte si mimořádně čistý, živoucí obraz z libovolného zdroje díky technologii Digital Crystal Clear. Díky malé velikosti je ideální do jakéhokoli prostoru.

  • Televizor Full HD LED TV s malou obrazovkou řady 4000

   Skvělé věci přicházejí v malém balení.

   Televizory Full HD LED TV řady 4000 s malou obrazovkou od společnosti Philips jsou vybaveny technologií Digital Crystal Clear zajišťující mimořádně živý obraz v kombinaci s minimalistickým designem televizoru, který vám umožní zažít ryzí zábavu v libovolně velkém prostoru.

  • LCD televizor s malou obrazovkou řady 3100

   Zažijte televizory LED TV

   Užijte si sledování LED televizoru Philips řady 3108 vybaveného technologií Digital Crystal Clear, která nabízí mimořádně živý obraz a minimalistický design televizoru. Pořiďte si jeden domů a prožijte nezapomenutelný zážitek ze sledování v jakýchkoli prostorách.

  • Televizor Full HD LED TV s malou obrazovkou řady 2900

   Užijte si sledování televizoru LED TV řady 2900 od společnosti Philips, vybaveného technologií Digital Crystal Clear, která nabízí mimořádně živý obraz v kombinaci s minimalistickým designem televizoru. Pořiďte si jeden domů a prožijte nezapomenutelný zážitek ze sledování v jakýchkoli prostorách.

Co se stane, když naše filozofie designu popře zvyklosti tradiční televize?

Představujeme

DesignLine

Objevte řadu DesignLine
část-1

Inspirace

soudobým designem

Je krásná zapnutá i vypnutá: naše tabule skla bez rámu přináší novou definici koncepce televize. Je to více než „jen technologie" a povznáší ji v umělecký směr. Můžete ji postavit zdi v podkroví, začlenit do interiérové designové klasiky nebo ji pověsit s moderním uměním v galerii – vždy bude doma právě tam, kam ji umístíte.

Přečtěte si více Zavřít

Použijte posuvník nebo šipky níže.

část-2 část-3 část-4

Vyšli jsme z úspěchu, kterého jsme dosáhli v minulých dvou letech s řadou DesignLine. Uvědomili jsme si, že v roce 2013 bude třeba odvážnější krok. V rámci designového týmu jsme se snažili nalézt celistvější řešení „zapadající do interiéru“, které by se opravdu hodilo do prostor moderních domácností. Nakonec jsme došli k závěru, že odpovědí je rozbití tradičního archetypu televizoru a půdorysu interiéru.

Designéři spolu s konstruktéry v Bruggách museli nalézt vyhovující povrchovou úpravu skla, jež by co nejlépe doplnila design a současně stále zajišťovala fantastické, špičkové televizní zážitky. Hladké tónování na dolní straně skla nám poskytlo „plovoucí“ dojem, o který nám šlo.

Rod White, kreativní ředitel na pozici Senior

Rod White, kreativní ředitel na pozici Senior
část-5 část-6 část-7 část-8
Frank Rettenbacher, designér výrobků na pozici Senior

Frank Rettenbacher, designér výrobků na pozici Senior

Prostřednictvím řady DesignLine jsme chtěli vytvořit super zjednodušený objekt a distancovat se od veškeré komunikace, jež je aktuálně spojena s výrobky v této oblasti. Chtěli jsme vytvořit novou definici televize pomocí nového archetypu a silné osobnosti: televizi bez krku, bez stojanu a bez viditelného rámu. Jedna hladká, bezešvá tabule skla opřená o stěnu, a to je všechno.

Chtěli jsme, aby televize ve vypnutém stavu mazala hranice tvořené obrazovkou a krásně splynula s jakýmkoli prostředím domácnosti. Měkké tónování od černé až po průhlednou vytváří kouzelný plovoucí vzhled a třístranná funkce Ambilight tento efekt ještě podporuje.

Pro mne jako pro designéra šlo o jeden z největších okamžiků mé kariéry. Bylo velmi naplňující sledovat cestu naskicované vize do reálného života. Technologie už konečně umožňuje realizovat nápady, které jsme si představovali po tak dlouhou dobu.

část-9 část-10

Jsem obklopen šťastnou armádou inovátorů. Společně kráčíme jako jeden muž na ještě napínavější místo zvané DesignLine.

Je to jako revoluce, ale v rukou držíme 0,13mm rýsovací hrot.

Robert Phillips, kreativní ředitel značky

Robert Phillips, kreativní ředitel značky
část-11

Chytrá instalace pro řadu DesignLine

Ať se rozhodnete svůj nový televizor opřít, pověsit nebo postavit, vždy existuje řešení instalace pro vaše potřeby. Navštivte náš stručný online návod, který vám instalaci usnadní…

Chytrá interakce

ipad

Nyní můžete bezdrátově sdílet fotografie, videa a další obsah prostřednictvím funkce SimplyShare.

Sdílejte obsah mezi místnostmi, mezi televizory (systém do více místností)* nebo dokonce ve svém chytrém zařízení prostřednictvím funkce Philips Wi-Fi Smart Screen a aplikace MyRemote.

* K dispozici od léta 2013, přes aktualizace softwaru, pouze z televizoru Philips do jiného televizoru Philips, modely 2013.

Přečtěte si více Zavřít Objevte řadu DesignLine Získejte více informací

Smart TV

Integrované Wi-Fi v televizoru DesignLine Smart TV od společnosti Philips se postará o rychlé a snadné připojení k domácí síti, což vám umožní přístup k nepřebernému obsahu nebo k bezdrátovému sdílení u vás doma.

Řada DesignLine se dodává s naším nejnovějším, intuitivním chytrým dálkovým ovladačem se snadným použitím. Představte si všechny obvyklé funkce, které od nás automaticky očekáváte, a navíc klávesnici pro zadávání textu na druhé straně ovladače i snadnou navigaci pomocí ukazatele.

Přečtěte si více Zavřít Objevte řadu DesignLine

Úchvatná kvalita obrazu

Zažijte nádhernou kvalitu obrazu s televizorem Full HD LED TV, pohlcujícím aktivním 3D a třístrannou funkcí Ambilight.

Objevte řadu DesignLine

Philips Ambilight

Get Adobe Flash player

Ocenění

Neustále se snažíme nově definovat budoucnost televize – a je to poznat.
Objevte naše oceněné LED televizory

Ambilight

Osvoboďte světlo

Porovnání produktů

Porovnání produktů

Než učiníte rozhodnutí, prohlédněte si všechny produkty a porovnejte je.

Začněte ihned  

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Potřebujete podporu?

Získejte přístup k našim rozsáhlým informacím pro online podporu nebo nás kontaktujte.

Navštívit podporu