Zpět na přehled výrobků
Philips Ledino Zapuštěné bodové svítidlo Vision 16811/87/16

Light up your outdoor life

Ledino Zapuštěné bodové svítidlo 168118716

Tyto zapuštěné stropní bodovky poskytují soustředěný paprsek silného světla a jsou přitom tak drobné a diskrétní, že se hodí prakticky do každého prostředí. Jsou ideální k osvětlení verandy, zahradní pergoly, balkonu a nebo útulného koutku.

Nejoblíbenější

Určeno ven

  • Elegantní a odolné materiály
  • Kompletní možnosti použití
  • Moderní venkovní osvětlení

Pokročilé svítidlo pro venkovní použití

  • Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení
  • Vysoce výkonná LED dioda

Udržitelné řešení osvětlení

  • Mimořádně dlouhá životnost
  • Ušetří až 80 % energie

Zvláštní vlastnosti

  • Skvělý výkon při výkon při nízké teplotě
  • IP23, určeno pro venkovní stropy

Funkce

Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

Nastavte intenzitu světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení (není součástí balení). Toto osvětlení je tak ideální pro vytvoření prostředí pro jakoukoli příležitost, ať už jde o příjemnou večeři ve dvou nebo zábavu s rodinou a přáteli v obývacím pokoji. Společnost Philips testovala řadu nástěnných stmívačů, u kterých byla prokázána kompatibilita s diodami LED. Seznam kompatibilních stmívačů je k dispozici v sekcích Ke stažení a Podpora.

Stmívatelné
Elegantní materiály

Elegantní a odolné materiály

Svítidla Ledino Outdoor využívají vysoce kvalitní a odolné materiály (hliník, nerezovou ocel), které jim umožní celé roky dokonale a s neměnnou krásou plnit jejich poslání.

Mimořádně dlouhá životnost

Zdroj světla, kterému můžete důvěřovat. Svítidla Philips LED nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny/den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Díky tomu se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu svítidla a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

Mimořádně dlouhá životnost
Výkon při nízké teplotě

Skvělý výkon při výkon při nízké teplotě

Vysoce výkonné LED diody výborně fungují i při nízké teplotě: neblikají a ihned začnou svítit, takže vždy získáte tu nejvyšší kvalitu světla.

Vysoce výkonná LED dioda

Svítidla Ledino Outdoor využívají nejnovější špičkovou technologii LED. Ta nabízí silný světelný výstup, vysokou kvalitu světla a dlouhou životnost.

Vysoce výkonná LED dioda
Určeno pro venkovní stropy

IP23, určeno pro venkovní stropy

Osvětlete svou terasu nebo balkón těmito elegantními zapuštěnými bodovými světly.

Ušetří až 80 % energie

Technologie osvětlení LED využívaná ve svítidlech společnosti Philips je vysoce energeticky účinná (7,5W modul vydává světlo v intenzitě 350 lumenů). Proto každé z těchto svítidel šetří energii, pomáhá spotřebitelům ušetřit za elektřinu a přispívá k ochraně životního prostředí. Chcete-li svůj domov osvětlit energeticky účinnými svítidly, která přinášejí skvělé světlo a jsou k dispozici v řadě moderních provedení, hledejte výrobky LED společnosti Philips.

Ušetří až 80 % energie

Kompletní možnosti použití

Svítidla Ledino Outdoor nabízejí několik možností použití pro splnění různých nároků na osvětlení: jako nástěnná, stojací, pozemní bodová či zapuštěná bodová světla.

Moderní venkovní osvětlení

Působivý, odvážný a minimalistický design a elegantní moderní styl svítidel Ledino Outdoor představuje dokonalý způsob, jak pomocí světla zkrášlit zahrady, cestičky a venkovní prostory.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

16811/87/16