AVENT

Philips AVENT

Těhotenství a ranné rodičovství je vzrušující a náročné období, kdy je dobré vědět, že existuje odborná pomoc pro péči o vás i vaše dítě. Společnost AVENT už od roku 1984 navrhuje a vyrábí výrobky inspirované přírodou a vyvinuté v rámci rozsáhlého výzkumu a klinických testů. Jako součást skupiny Philips nyní společnost Philips AVENT bude pokračovat ve výrobě inovativních řešení, jež usnadňují kojení a péči o zdraví a bezpečnosti dítěte.
Příběh Philips AVENT
V roce 1984 se s představením kojenecké lahve zrodila značka AVENT, která udala směr kojeneckým lahvím po celém světě.
Výhody Philips AVENT
Volba společnosti Philips AVENT znamená jistotu výrobků vynikající kvality.
Továrna ve Spojeném Království
Výrobní závod společnosti Philips AVENT v Suffolku představuje investici ve výši 20 milionů liber.
Ceny
Výrobky společnosti Philips AVENT doporučují lékaři, chválí je maminky a jsou světově uznávané.

Příběh Philips AVENT

V roce 1984 se s představením kojenecké lahve zrodila značka AVENT, která udala směr kojeneckým lahvím po celém světě.

První, kdo si všiml nedostatečnosti standardních kojeneckých lahví, byl vlastník společnosti Edward Atkin. Dudlíky na lahvích byly tvrdé, dlouhé a úzké a lahve nevhodné a nestabilní a obtížně se plnily.

Edward se pustil do navrhování kojenecké lahve, která by se stala druhou nejlepší možností po kojení. Vytvořil nejlépe navrženou a nejlépe zkonstruovanou kojeneckou láhev na světě. Láhev společnosti Philips AVENT má široký krk a základnu, aby se snadněji čistila a plnila.

Její dudlík byl jako první celý vyroben ze silikonu bez zápachu a bez chuti; díky své měkkosti a širokému tvaru se nejvíce blížil přírodě a měl unikátní větrací systém pro předcházení koliky novorozenců. Není tedy překvapením, že maminky si vybírají spíše kojenecké lahve společnosti Philips AVENT než jakékoli jiné. Od té doby značka Philips AVENT nadále přetváří design mnoha výrobků pro kojení a krmení.

V září roku 2006, se Philips, vůdčí společnost v oblasti životního stylu, péče o zdraví a technologie, spojila se společností AVENT. Tyto dvě společnosti tvoří díky své historii inovací ideální pár. Společnost Philips, jež usiluje o propagaci tělesné a duševní pohody, vyvíjí výrobky pro zdravý životní styl usnadňující dosažení dobrého zdraví. Tento závazek odpovídá cíli společnosti AVENT vytvářet ty nejkvalitnější výrobky pro péči o dítě a krmení na světě. Ve vzájemné spolupráci může společnost Philips AVENT nabídnout jednodušší volbu výrobků pro zdravý životní styl, které ještě více usnadňují péči o dítě.

Ať si ve vztahu k péči o dítě vyberete jakkoli, snažíme se zůstat nejlepším zdrojem výrobků, který tyto možnosti volby podporuje. Proto vás zveme, abyste naše webové stránky navštěvovali znovu a znovu, abyste viděli, co je u společnosti Philips AVENT nového. Doufáme, že jste z nadcházejících změn stejně nadšení jako my.

Všechny výrobky společnosti Philips AVENT jsou navrženy tak, aby vzájemně
spolupracovaly.

Výhody Philips AVENT

Pokud si vyberete zařízení Philips AVENT, máte jistotu prvotřídní kvality, navržené pro potřeby vás a vašeho dítěte.

Díky rozsáhlému výzkumu a klinickým testům fungují výrobky společnosti Philips AVENT vzájemně tak účinně, aby podporovali blaho dítěte a vám daly při péči o rostoucí dítě flexibilitu.

Výrobky vynikající kvality od společnosti Philips AVENT podporují vaši volbu, ať již kojíte, krmíte z lahve nebo kombinujete kojení s krmením z lahve. Jak dítě roste, výrobky je možné díky jejich vzájemně zaměnitelným funkcím přizpůsobit, aby plnily potřeby vyvíjejícího se dítěte. Jsme zde, abychom vás provedli všemi těmito skvělými změnami.

Továrna ve Spojeném Království

Výrobní závod společnosti Philips AVENT v Suffolku představuje investici ve výši 20 miliónů liber.

Hlavní součástí práce zůstává výzkum a vývoj. Tým designérů a techniků společnosti Philips AVENT spojuje originalitu, inovaci a zkušenosti, a navrhuje výrobních procesy odpovídající konkrétním požadavkům výrobků společnosti Philips AVENT. Výrobek je uveden na trh, teprve až je tým spokojen s jeho výkonem.

Společnost Philips AVENT také naslouchá svým spotřebitelům. Zpětná vazba zákazníků je nedílnou součástí neustálého monitorování a zlepšování výkonu výrobků.

90% výrobků společnosti je navrženo a vyrobeno v naší vynikající továrně v Suffolku.

2001 Cena Civic za budovy ‚Rural Workplace Buildings‘
RIBA 2000 Cena za architekturu

Ceny

Výrobky společnosti Philips AVENT doporučují lékaři, chválí je maminky a jsou světově uznávané, protože nabízejí vynikající výběr způsobů krmení novorozeného dítěte, kojence a batolete. Uznání a podporu získal i design naší továrny.

Pracovníci zdravotní péče

 


Zjistěte více

Plánovač nákupů

Víme, že plánování nákupů pro nový přírůstek může být matoucí, protože si toho musíte tolik přečíst a z tolika zboží vybrat.

Zjistěte více