Zpět na přehled výrobků
Philips 3D LCD monitor s podsvícením LED G-line 273G3DHSB/00

Zážitky z 3D hraní na velkém displeji

3D LCD monitor s podsvícením LED 273G3DHSB/00

Vychutnejte si 3D hry na LED monitoru Philips 273G. Hraní je opět zábavnější s velkým displejem, 3D brýlemi s aktivní závěrkou a vícenásobnými vstupy HDMI!

Nejoblíbenější

Poutavé zážitky ze sledování 3D

 • 3D Max 120 Hz
 • Auto 3D s možností využití nejnovější technologie Blu-Ray a herních konzolí s rozhraním HDMI
 • Bezdrátové aktivní 3D brýle pro pohodlné sledování
 • Převeďte obsah 2D do hloubky 3D pomocí softwaru
 • Hrajte 3D hry na počítači se softwarovým balíkem

Skvělá kvalita obrazu

 • Technologie LED zaručí fantastický obraz
 • SmartContrast 20 000 000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé
 • SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení
 • Snadná úprava nastavení obrazovky pomocí funkce Philips SmartControl
 • 2ms odezva SmartResponse pro 2D hraní

Zelenější každý den

 • Ekologicky šetrný displej bez rtuti

Funkce

3D Max 120 Hz

Nechte se okouzlit 3D hrami, filmy a fotografiemi díky zobrazení Philips 3D Max 120 Hz. Osvoboďte se díky bezdrátovým brýlím s aktivní závěrkou, které do rozlišení Full HD vnášejí reálnou hloubku. Se softwarovým balíkem můžete hrát 3D hry, ale i převádět veškerý 2D obsah do 3D. Díky rychle se přepínajícímu zobrazení poslední generace se skutečnou hloubkou a realismem v rozlišení 1920x1080 budou nejnovější 3D počítačové a Blu-Ray hry vypadat úžasně plynule a ostře. 3D videa a filmy vás díky reálné hloubce vtáhnou do děje.

3D Max 120 Hz
Bezdrátové aktivní 3D brýle

Bezdrátové aktivní 3D brýle pro pohodlné sledování

Užívejte si volnost s bezdrátovými a nabíjecími aktivními brýlemi se závěrkou. Už žádné starosti s omezeným úhlem sledování při hraní her nebo sledování filmů.

Technologie LED zaručí fantastický obraz

Bílé LED diody jsou polovodičová zařízení, která se rychle rozsvítí na plný a rovnoměrný jas, čímž zkracují dobu přípravy na provoz. LED diody neobsahují rtuť, což umožňuje ekologicky šetrný proces recyklace a likvidace. LED diody umožňují lepší ovládání stmívání LCD podsvícení a výsledkem je mimořádně vysoký kontrastní poměr. Díky stálé úrovni jasu na celé obrazovce také nabízejí dokonalou reprodukci barev.

Technologie LED
Poměr SmartContrast 20 000 000:1

SmartContrast 20 000 000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé

Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Funkce SmartContrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

SmartImage
funkce SmartControl

Snadná úprava nastavení obrazovky pomocí funkce Philips SmartControl

Software pro počítače PC, určený pro doladění výkonu a nastavení zobrazení. Philips nabízí uživatelům dvě možnosti pro úpravu nastavení obrazovky. Různá nastavení obrazovky můžete upravovat ve víceúrovňovém menu na obrazovce pomocí tlačítek na monitoru nebo použijete software Philips SmartControl.

2ms odezva SmartResponse pro 2D hraní

SmartResponse je exkluzivní technologie nejvyšší rychlosti společnosti Philips, která po zapnutí automaticky upraví dobu odezvy podle konkrétních požadavků aplikace, například her a filmů, jež vyžadují rychlejší dobu odezvy, aby byl obraz bez trhání, časové prodlevy a stínů

SmartResponse – odezva 2 ms pro 2D
Bez rtuti

Ekologicky šetrný displej bez rtuti

Monitory Philips s LED podsvícením neobsahují rtuť, jednu z nejjedovatějších přírodních látek, která škodí lidem i zvířatům. Díky tomu je možný ekologicky šetrný životní cyklus displeje od výroby až po likvidaci.

Auto 3D s možností využití nejnovější technologie Blu-Ray a herních konzolí s rozhraním HDMI

Pokud budete hrát hry z Blu-Ray disků nebo sledovat filmy na přehrávačích kompatibilních s připojením HDMI 1.4a, 3D displej Philips se automaticky přepne do režimu 3D a okamžitě poskytne úžasný obraz. Už se nemusíte zabývat žádným nastavováním!

Převeďte obsah 2D do hloubky 3D pomocí softwaru

Přetvořte výběr svých oblíbených her, filmů a videí ve 2D pomocí softwaru. Pouhým kliknutím na myš, je převedete do úžasné hloubky 3D.

* Za účelem předcházení nevolnosti, jako jsou závratě, bolesti hlavy nebo dezorientace, nedoporučujeme sledovat 3D obraz po delší dobu.

* Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let.

* Přečtěte si podrobně uživatelskou příručku a dovíte se více o 3D obrazu a zdraví

* Počítačový software (TriDef 3D) pro 3D hraní vyžaduje grafickou kartu AMD/ATI.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

273G3DHSB/00